gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

aşkım senın için

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Bugün Her Şey Aşkımız İçin

Bugün bambaşka bir sabaha uyandım yar. İçimde adını huzur koyduğum duygu , şarkılar söyleyerek uyandırdı beni . Gece seni düşleyerek yastığa koymuştum başımı. Güneşle birlikte karşıladı hayalin yine beni..
    Ne mutlu bana ki senin sevginle sarıyorum saatleri..Ne mutlu bana ki seninle karşılıyorum gündüzümü , gecemi..Ve ne mutlu bana ki “sen” li cümlelerimle bekliyorum istikbalimi…

Aldığım her nefeste şükür , attığım her adımda dua var…Bugün her şey aşkımız için…

Seni sevdiği için ödüllendirdim yüreğimi bu sabah..Kanatlarında aşkımızı anlatan bir kuşu alıp koydum gönlüme..Kalbimin her atışında kanat çırpıyor..Ve her kanat çırpışında seni anlatıyor… ”sen” dolu bir günü kucaklıyorum yani…

Duyguların en asilini yüreğinde barındıranım , renklerin en güzelini düşlerinde saklayanım…Sensiz yapamadı işte kalemim , kağıdım…

Dedim ya canımın yoldaşı Bugün her şey aşkımız için…

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: aşkım senın için
    emeğine sağlık

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık cnm

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yorumlarınız için teşekkurler meleklerım..

5. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık çok güzeldi.

aşkım senın için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimdeki Sen

İçimdeki Sen

Anlatılacak şeyler olur bazen ama ne mümkün sıraya koyamazsın. Bazen isyan etmeye doğru giderken, bakarsın mutluluk karşında... Ve bir an çok mutlu olduğunda bir korku kaplar içini ya bozulursa dersin, o anı yaşayamazsın. Hayat bu işte bir varoluşun içinde kaybolmak(!) korkmak keşke bir fareden, bir yılandan korkmak olsa ama değil işte!!! En yakın bulduğun şeylerin seni ansızın terketmesi,...
  2. İçimdeki sen...

İçimdeki sen...

içimdeki sen İÇİMDEKİ SEN Uzun zaman oldu görmeyeli seni hiç değişmedi değil mi buğulu gözlerinin rengi bir fırtınadan kopan en şiddetli rüzğar bile savurmazdı iki yüreği ayrı yerlere _________değişmedi degil mi?siyah saçlarına düşen aklar titreyen sesine ve omuzlarına çöken acımasız yıllar hangi zamansız yağmurun sesisin sen hangi yürekte amansız açan bir çöl ahususun bilmem değişmedi...

Sayfayı Paylaş