gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

aşkım ve ben.....

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

evvettt günlükcügüm sonunda bu yaz da geldi çattı ve askım geldi aslında bugun aksam gelecekti ama sürpriz yapıp dün aksam geldi herzamanki hali yani hep söylemeden gelmeye bayılırr :asskim: neyse geldi ya önemli olan o çok özlemiştimmm yaww..babamdan kaçamak meceralaımız baslar arık sezonu actık :laugh: agustosta askere gitcek gidene kadar burda :uhu: ben onsuz ne yapacagımm neyse bu yazki maceralri ilerleyen günlerde anlatırım simdilik byyy.......

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Gözün aydın dadlum... Sana sevgilinlee bol maceralıı ve eğlenceliii günler diliyorum....

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Gözün aydin tatlim :)

artik bulutlarin üzerindesindir kesin mutluluktan :)

Askere gideceginine pek düsünmemeye bak, vaktinizin tadini cikar :)

Bol eglenceler size tatlim :kiss:

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım şimdiden canını sıkıp olan güzel vakitleri de elinden kaçırma..rabbim sabrını veir.bir bakmışsın bitmiş ...

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun kızlar içim rahatladı biraz daha......

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Gözün aydin bol bol vakit gecirmeye bak askinla, kacamak yaparken dikkat et de yakalanma olar mi :D:D

7. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evett günlükcügüm ilk meceramız hazin olduu...iş çıkısı bulustuk eve gittim biraz gec dogal olarak.. sabah babam kalkmış erkenden gelmiş seninkiler zaten onun yüzünden gecen yıl kazanamadın össyi demez mii :sinir: bugünde babaanneme gideceklerdi yine 1 hafta yalnız kalacaktım evde hemen savunmasını yaptı seni o çocukla görmeyeyim bu yazda dedi ne istiyor benım sevgilimden yaww .........anladım okumamı istiyorda ben zaten o olsada olmasada üniversiteye gitmek istesem giderim bunu anlatamıyorum yaaa offffff offff........

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    kurabişiim senin adına çook sevindim tatlım...aşkınla güzel ve macera dolu bir yaz diliyorum..boşver bu tür sıkıntıları sen aşkın yanındaya onun tadını çıkar eğlenmene bak

9. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evett yine baska maceralarrr ve elmalı :) pazarteside kalmıştık babaanneme gitti bizimkiler elmalının sefa saltanat günlerii...aksamları rahat rahat buluştuk askımla çarsambada izin günümdü denize gidecektik ama hava bi yagdı ki degil denize gitmek nerdeyse bütün gün arabadan çıkamadık ki hep arabada oturduk neyse önemli olan beraber olmaktı bütün gün beraberdik yani sonuçta aksam yine eve geldimm tabii ayrılmak zor oluyorr..:uhu: bugün yine iş ve iş çıkısı bulusma:) sahilden dogru yolu uzata uzata geldik eve ve bi gün daha askımla bitti :) hade ii gecelerrr...

10. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oyy oyy ne tatlı olur simdi bu kacamak saklı gizli bulusmalar:D:D
    off uleynn off
    allah tamamına erdirsin tatlım:)

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ahhhhh ahhh.bu heyecanlar ne güzel ya.....evlenmeden önce biz de ççoook yaşadık kocişimle.şimdi de heyecanlarımız var ama o zamankiler ççoook farklı...kaçamaklar gizli buluşmalar..kalbin hızlı hızlı atması midenin hep bulanması...of ya çok güzel.rabbim tamamını erdirsin kurabiyem ya

12. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun ablalarım arkadaslarım ...umarım bu yaz hersey güzel olurr..

13. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    inşaallah kurabiyem.her şey gönlünce olsun ...

14. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evet maceralar devam ediyor tatil günlerinde beraberiz askımla oh....ne güzel ama sanırım bu cuma gidecek son haftamız yani:uhu: hiç istemiyorum gitmesini insallah 1 hafta daha kalır :) askımm onu çok seviyorumm...........:asskim:

15. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evet bir izin günü daha ve askımlı full bir gün biraz buruk içim çünkü cumartesi gidecek kalma ihtimali yok sanırım ama buna da sükür tüm gün beraberiz ankaraya düştü acemi birligi hayırlısı olsun insallah çabuk gecer :uhu: biraz zor ama bakalım ne olacak

aşkım ve ben..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşinizle birlikte yaşayacağınız ev de haz Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı....
  2. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  3. bnularda benım aşk resımlerım

bnularda benım aşk resımlerım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. aşkım ve ben...

aşkım ve ben...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş