gebe
  1. ilaydasoylu

ilaydasoylu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

~~~~~~aşkım~~~~~~

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında ilaydasoylu tarafından paylaşıldı.

Sizler için seçtiğim en güzel aşk resimleri...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Temmuz 2009
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ~~~~~~aşkım~~~~~~
    emegine saglık cnm güzeller

3. ** Hüzün **

** Hüzün ** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzel kareler teşekkürler....

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Paylaşım için saol

~~~~~~aşkım~~~~~~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞkim

AŞkim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor Gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor Yaşamak yada ölmek değil özleyipte görememek zor seni AŞKIMgözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm o yer senin gönlün olsunGökyüzüne her baktığımda,Yeryüzündeki çırpınışların anlamsızlığını hissediyorum.Ne kadar küçük bir dünyaya sahip olduğumu...
  2. aşk...

aşk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. *Aşk *

*Aşk *

İki dakika herşeyi bırak zihnini boşalt ve Aşk'a odaklan! Karanlığın ortasında yavaş yavaş ilerliyordum. Etrafım irili ufaklı taşlarla çevriliydi. Bazen bir tanesine çarpıyor, biraz sendeliyor ardından tekrar yoluma devam ediyordum. Ne zaman olmuştu, nasıl olmuştu, şimdilerde ben de pek hatırlayamıyorum ama çok sonraları bir bilim adamından duyacaktım. Büyük bir patlama olmuştu, ardından...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş