gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

aslında eşimin doğum günü 10 eylül ama ben memlekete gideceğim için bir kaç gün öncesinden kutladım :) akşam eşim iş yerlerinin eşsiz verdiği davete katıldı ben evde onu beklemekteydim :) Küçük bir pasta aldım, çiçek aldım mumlardan kal yaptım ve o kalbin içne pastayı ve çiçeği koydum eşimi sık sık aradım nezaman geleceksin çıktın mı nerdesin vs diye çünkü nezaman geleceğini bilmem lazımdı ki mumları zamanında yakayım diye birde en güzel en özel anlarımıza ait resimlerden, videolardan ve bizim şarkılarımızdan oluşan açılışıda benim videomla yaptığım bir slayt hazırladım tv ye bağladım ve eşimi bekledim kapının üzerinden anahtarı aldım ve beklemeye başladım eşim kapıyı çaldı açmayınca telaşlandı çünkü daha 5 dkkika önce konuşmuştuk kendi anahtarı ile girdi salona geldi veeeeeeeeeeeeeeeeeee süprizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D:D :mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:
    çok duygulandı gözleri doldu bana sımsıkı sarıldı ve gözlerinden yaşlar aktı :) birlikte slaytı izledik mumları üflerken dilek dilememe gerek yok en büyük en güzel dileğim zaten sensin şu an karşımdasın seni seviyorum dedi :D:D ayyy ne romantiğimmmm benn yaaaa :mendil::asigim:

bunlarda o özel anlarımızdan küçük kareler :)

Asena_Sule ve esgiii bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutluluğunuz bir ömür sürsün, bebeklerle taçlansın inş Asicik :kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederimmmm adminim inşallahh :kiss:

Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününde striptiz yaptı!

Doğum gününde striptiz yaptı!

güzide duran striptiz Doğum gününde striptiz yaptı! Her yaptığıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Paris Hilton, kendi doğum günüyle de magazin gündemini karıştırdı. Cumartesi gecesi bir gece kulübünde 27. doğum günü için parti veren Paris, giydiği iç çamaşırı benzeri kıyafetlerle önce Pussycat Dolls grubuyla birlikte sahne aldı. Çılgınlar gibi dans eden Paris, ardından bombayı...
  2. Süpriz aşk

Süpriz aşk

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.
  3. Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr :dp8: 10 eylül sevgilimin canımın içi biricik hayat arkadaşımın doğum günü :asigim: ama ben memlekete gideceğim için daha önceden kutlayacağım ama ne hediyeye karar verdim nede süprize:hıms: şimdi sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.değişik süprizler istiyorum biz zaten romantik bir çift olduğumuz için öle evde birbirimize küçük notlar çiçekler aynlara duvarlara...
  4. Doksanlar Dizisinde Süpriz Bir İsim!

Doksanlar Dizisinde Süpriz Bir İsim!

doksanlar dizi oyuncuları doksanlar dizisi ferhat yılmaz doksanlar dizi oyuncu kadrosu ATV ekranlarının nostalji kokan sevilen dizisine 4.cü bölümde süpriz bir dahakatıldı. Daha önce Yılan Hikayesi dizisinde Rambo karakteri olarak tanıyıp sevdiğimiz sempatik sanatçı Ferhat Yılmaz artık bundan sonra Doksanlar dizisin de film yönetmeni olarak yer alacak. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş