gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Aşkımızı herkes bilsin

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ŞARKICI FERHAT GÖÇER EŞİNDEN BOŞANDIKTAN SONRA ’SARI ŞEKERİM’ DEDİĞİ ÖMÜR GEDİK İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLAMIŞTI.

Bir süre aşklarını en yakın çevrelerinden bile saklayan Göçer ile Gedik artık davetlere, gece gezmelerine birlikte el ele gidiyorlar. Göçer, Ömür Gedik’le büyük aşk yaşadıklarını belirterek, ’Artık saklanacak bir şey yok. Aşkımızı herkes bilsin, duysun’ diyor.

Aşkımızı herkes bilsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Herkes Bilsin İstedim

Şebnem Ferah - Herkes Bilsin İstedim

herkes bilsin istedim nasıl sevdim ben herkes duysun istedim neye direndim ben neler gördü gözlerim neler duydum dinledim aşk böyleyse sevmeyin sevmeyin beni off beni.... zaman dursun istedim bugün pesettim ben herşey sussun istedim masal olayım ben neler gördü gözlerim neler duydum dinledim aşk böyleyse sevmeyin sevmeyin beni..off beni..
  2. Aşkın Nur Yengi - Bile Bile

Aşkın Nur Yengi - Bile Bile

Aşkın Nur Yengi - Bile Bile birarada olabilmek ne mümkün birarada kalabilmek imkansız seneler alıp gitmiş ne var ne yoksa herşeyi inanılmaz, değişen ben miyim inanılmaz, bu yabancı da kim sen misin böyle uzak veda sözleri söyleyen geri dönmek inan isten değil hani var ya tutamazsın kendini bir ümitle ya olursa dersin hep bile bile herşeyin bittığını sonradan kör sonradan...
  3. SEN bile..AŞK bile..

SEN bile..AŞK bile..

Evet doğruyu söylüolar... Anlaşılması qüç,zor biriyim__!! Anlamaya çalışma, yorma kendini boşuna... Anladıqını sandıqın anda tüm qerçekleri benden duymak istiyceksin..!! Hiçbizaman duyamıcaqın qerçekleri.. Evet bir düqüm qibiyim.. Elinde olan ve çözemediqin düqüm..__!! Hatta çözmeye çalıştıkca daha çok zorlaşan..! Sen yine anladıqını sanıcaksın we benden duymak istiyceksin ısrarla.....
  4. Aşk bile ihaneti affetmez...

Aşk bile ihaneti affetmez...

Konuşma sus dediler. Sus ki aydınlığa giden yol Uzak ara kalsın. Bilinmesin doğrular, eğrilerde hükümdardılar. Ne sabahın şafağında yürüdüler. Ne gecenin sessiz muhabbetlerini dinlediler. Es geçerlerken geçmişi geleceği Orta oyunlarında, Peşkeş çektiler memleketi. Sorsan müslümandılar. Atilla İlhan'ın dediği gibi; ‘azıcık dokunsan’ Piskopos kılıklı bezirgandılar. Azdılar! Git gide...
  5. herkesten aşkına kucak dolusu......

herkesten aşkına kucak dolusu......

ALTTAKİ LİNKİ TIKLAYIN AÇILAN SAYFANIN HERYERİNE İSTEDİĞİNİZ KADAR MAUSE İLE TIKLAYIP BASILI TUTUN. HEPSİNİ KUCAK DOLUSU SİZE YOLLUYORUM....SİZDE İSTEDİĞİNİZE YOLLAYIN:):):) http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf

Sayfayı Paylaş