gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

aşkımm

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

aşkımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni kaçırsana aşkımm

beni kaçırsana aşkımm

seni kaçırıcam ben -kaçır akşama balkonda bekle beni nurşen -kaçır onu demiştik kızım -kaçır -takıldı yine bu ceylan seni salı kaçırıyorum! +aa aşşşkımmm salı olmaz salı salllanır -tamam çarşamba -aaaa olur mu hiç aşkımm çarşambaa çarşafa dolanır aa +peki o zaman perşembe -şeyy ııımm aşkım perşembe perişanlıktıııaır! +aşkımmm ! cuma sonn -amaaaaaa aşşşkuım cuma mübarek...
  2. aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

itiraf ediyorum çirkin ördeğim içimde daha fazla tutamayacagım benden süphelenmedin ama bütün sifrelerini ben caldım.. ne yapayım sende gizli sorunu bu kadar kolay yapmasaydın..kuzucugumun msninde bayan msni falanda ekli degildi bosuna günahını almısım..cookkk pismanımmm..ve arkadaslar cesarete bakarmısınız emniyet görevlisinin sifrelerinden bahsediyorum bende ki deli cesareti valla korka...
  3. ♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥

♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥

Aslın da doğum günün 4 Mayıs ama ben her zamanki gibi biraz aceleci davrandım:D:D Hayatımı hayatına sığdırdığım... Ömrümü yolana feda ettiğim... Nefesim..Sol Yanım... Alınyazım... Ne yazsam ki sana olan aşkımı ifade edebilsem, ne söylesem ki bendeki yerini ve değerini anlatabilsem bilemedim... Keşke yüreğimin bir dili olsa da konuşsa benim anlatamadıklarımı o dile getirse ne güzel olurdu:)...

Sayfayı Paylaş