gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aşkın benden de öte

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gördüğüm düşerin ömrü benden uzun
    Seni çok seviyorum mutsuzum

Her şeyin bana inat görmüyor yüzüm rahat

Çok özlüyorum huzursuzum
    Ben sana dayanamam
    Ayrı mı hiç duramam

Gözlerinde gece olmuyor güneşi perdeliyor bakışın

Hem sana ihtiyacım var
    Hem de bana delice

Al beni bırakma hiç
    Bir an bile kendime
    Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki

Sen benim kalbimsin ya alma yaşayamam ki

O kollarda bulamazsın gerçek aşkı
    Yangınlarda sönemezsin benden ayrı
    Sen korksan da

Yine aynıyım aşığınım...
    Yine aynıyım aşığınım...

Aşkın benden de öte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte

Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte

yıldız tilbe gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Herşeyim bana inat Görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor Güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice Al beni bırakma hiçbir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim...
  2. Yıldız tilbe - Aşkın benden de öte

Yıldız tilbe - Aşkın benden de öte

Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Herşeyim bana inat Görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor Güneşi perdeleyen bakışın Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice Al beni bırakma hiçbir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya Alma yaşayamam ki O...
  3. malatya daha önce denizmiş

malatya daha önce denizmiş

450 binden fazla kişiyi barındıran koskoca Malatya ili bundan 5 milyon yıl önce denizmiş... Maden Tetkik ve Arama (MTA) Orta Anadolu 4. Bölge Müdürlüğünün diri fay hatlarına yönelik olarak yürüttüğü çalışmalarda, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ ve Hakkari'nin eski bir denizin açılma ve kapanma bölgesinde yer aldığı belirlendi. MTA Orta Anadolu 4. Bölge Müdürü Yunus Ay, AA...
  4. Şimdi aşk neylerse beni, mavi öyle eyler gözlerimi

Şimdi aşk neylerse beni, mavi öyle eyler gözlerimi

. Deniz kokulu bir yarin koynunda büyüttüğüm sevgimin en orta yerine işlediğim gibi, adın hep kalbimde çarpar... Mavi mavi. Islak kokun burnuma değdiğinde tanımıştım ben seni. Bir poyrazın kanadından atlayıp, gözlerime düştüğün gündeki gibi. Adın hep kalbimde mavi mavi çarpmaya başlarken o an, maviydi sevinçli gözlerimin seli. Ben zamansız anlarda yanan bir deniz feneriydim... Senin...

Sayfayı Paylaş