gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Cam'Dan'

Konu, 'Çöplük' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aşkın Cam'Dan' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***AŞK***

***AŞK***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aşk.

aşk.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. "AŞK"

"AŞK"

Her gidişine ayrı anlam yüklüyorum. Yapma Allah aşkına ya hep kal benimle, söz etme gidişlerden ya da silinsin isminde, cisminde. Oynama benimle dengemi bozuyorsun.! Aşkı yaşayacak yürek bırakmıyorsun insanda. Böyle değildin sen n’oldu sana ? Bittiyse heyecanın bileyim bende.Seni çok seviyorum diye başlayan ve amayla devam eden cümleleri duymaktan bıktım. Seviyorsan seviyorsundur aması olmaz...
  4. Aşk?

Aşk?

Aşka sorulan sorulara cevaplar nedir aşk bakın.... Pardon.. Bir dakikanı alabilir miyim aşk? Biraz soru sorup susucam Sen öyle yaparmışsın hep kanatırmışsın yarınları Ben insanlara mı sana mı inanıcam? Sen varken insanın yanında Melekler tutunurmuş edilen dualara Şiirler sarılırmış yastığa yorgana Ay periye dönermiş bir kelebeğin kanadında Bir rüya olur girermişsin uykuya Sen çok mu...

Sayfayı Paylaş