gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Yüreğim ardımda, Yüreğimde sen... Geliyorum bir yerlere, bir yerlerdense gidiyorum.

Ardımdan gelen bu aşkı sahiplenmek öyle huzur verici ki.

Yol yol uzuyoruz,
    Ardımızda ne bir siren sesi,
    Ne bir karabasan gürültüsü..

Sen gittiğinden beridir, portre fotoğrafım yok benim. Sadece gidişime şahit yol resimleri...

Yol yol sana uzuyorum...

Bağlayacağım yüreğine yüreğimi kör düğümlerle...
    Kararlıyım!
    Çünkü;
    ...

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç..
    emeğine sağlık canım

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç..

çok güzel yazı saol canım superdi:)

Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

benim neden kupam yok - Bana Türkiye Kupası'nı anlat dede - Bizim hiç kupamız olmadı evladım Aslan amcana sor onu *************************** -Abi Volkan futbolu bırakıp kingbox salonu açacakmış!... -FB'nin aldığı en değerli kupa ,çünkü şuan ANTİKA Soru: Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? Cevap: Bana Türkiye Kupasını anlatsana dede... Soru: Türkiye...
  2. Ben hiç âşık olmadım' dedi

Ben hiç âşık olmadım' dedi

O zaman 'beklemek' nedir bilmezsin sen diye düşündüm. kaygı içinde beklemeni n büyüsünü hiç tatmadın demek. en küçük bir gecikmeni n yaratabil eceği iç fırtınaların sesini hiç dinlemedi n. yaklaşmakta olan kederleri hissedere k, ama büyülenmiş gibi kıpırdamadan beklemedi n hiç. bütün ihtimalle ri abartarak beklemeni n yarattığı duygu karmaşasını hiç tanımadın. en sözüne sadık, en dakik...
  3. Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum

Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum

Benim hayallerim senin unuttuklarındı. Benim heveslendiklerim senin bıktıklarındı. Hiç önemli olamadılar senin için. Aynı benim gibi. Bildim bunları hep. Bilmemezlikten geldim. Bilmemezlikten gelmek daha kolaydı. Daha acısızdı. Ne yaşadığımın değil ne yaşattığımın önemli olduğunu bilmedim onun için. Beklediklerimin asla gelmeyeceğini bilmedim. Senin için hiçbir zaman önemli biri...
  4. masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş