gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Aşkın en güzel hali...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

aşkın en güzel hali aşkı sevene değil sevipte ayrılana sor güzel halı aşkın en yanı
    İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaların farkına varmaz çoğu zaman Dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere
    Maksat bir sevgili uğrunda ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır
    Sen sevgi nedir bilmezsin ki... Hiç sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün güzellikler sende aşk bendedir
    Aşkta gösterilmesi gereken saygı, ayrılık gününde ondan nefret etmemektir
    Sen seni öyle birine bağlaki, sen öldüğünde o hiç yaşamasın
    Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat diyoruz
    Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır
    Küçük insanların büyük gururları olur
    Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu eritip ateşi körüklediği gibi
    Uzaklardan seveceğim, haberin olmayacak
    Gülü sev, dikeni batmasın. Öyle birini sevki asla seni unutmasın
    Bir öpücük bir kum tanesi ise sana tüm kumsalları hediye ediyorum
    Sevgiyi öldürmek insanın kendi elinde olsaydı, kimse acı çekmezdi
    Kimseye gereğinden fazla değer verme, değerin düşer
    Hayatta en acı şey "merhaba" diyerek birleşen ellerin "elveda" diyerek ayrılmasıdır
    Sevdiklerini elde etmeye değil, elde ettiklerini sevmeye çalış
    Ayrılık bile ağlardı, ayrılığı yaşasaydı
    Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar
    Alıp kırsalar sana yazdığım kalemi, kanımla yazarım sana olan sevgimi
    Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir
    Aşk öyle bir cennetin anahtarıdır ki, orada cehennemdekilerden pek az şey eksiktir
    Sorunlarını çözmek için kendinden başkasından medet ummadığın zaman özgürsün demektir
    En asil intikam affetmektir
    Nankör insan her şeyin fiyatını bilen, hiçbir şeyin değerini bilmeyendir
    Vur hançeri kalbime kana bulansın, fakat fazla derine inme orada sen varsın
    Asla birilerinin umudunu kırma, belki de sahip olduğu tek şey odur
    Sevdiğinizi yitirmek sevginin şimdi yaşanması gerektiğini öğrenmenin acımasız bir yoludur
    Ağlarken acıların içinden başınız dik geçin. O zaman ölüm hayatın karşısında sevgi ile eğilir
    Sen dudaklarımda hece olsaydın, seni kaybetmemek için hiç konuşmazdım
    Bitmesinden korkuyorsan, aşk değildir duyduğun
    Aşkı sevene değil, sevipte ayrılana sor
    Hatırlanmak doğmak kadar güzelse, unutulmak ölmek kadar acıdır
    Sen seni seveni değil, sevilmeye layık olanı sev
    Sevgiler çicektir, soldurmayalım
    Servetin bütün kudreti aşkı teslim alamaz
    İntikam sapsız bir kılıca benzer, kullananı da kurbanıda keser
    Sevgi insanın yüreğinde doğuştan varolan bir duygudur
    Yalan her an yıkılmaya mahkum bir sığınaktır
    Hiç bir kalp zorla elde edilemez
    Sev! Öyle sevki, bulamasın sende bir zerre gurur, gururun olduğu yerde sevgiler son bulur
    Başarı yolun başında, ona koşmak için kendini engelleme
    Aşkın en güzel yanı, çocukça hataları bile güzel kılmasıdır
    Bana aşık olmanı emredemem, aşk kimsenin kölesi değildir
    Güneş her zaman yeni umutlarla doğar, sönen umutlarla batar
    Sigaranın dumanı yalnızca gerçeklerin üzerini kapar, birde körpe cigerlerinizi
    Her gecenin ardından yine sabah olur
    Bütün gün uyuduğum için bana uykucu diyorlar. Çaktırma bebeğim seni rüyamda gördüğümü bilmiyorlar
    Sana dünyada en sevdiğim şeyi vermek isterdim, ama seni sana verememki
    Durmasını bilin, yoksa değerli olan hiç bir şey size yetişemez
    Beni, bir dakika değil, bir saniye değil,
    bir saniyenin onda biri
    kadar sev...
    Bir yıl değil, on yıl değil,
    bin yıl mesut olurum

Son düzenleme: 28 Ekim 2009
Aşkın en güzel hali... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğanın en saf ve en güzel hali

Doğanın en saf ve en güzel hali

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. **en güzel aşk hikayesi**

**en güzel aşk hikayesi**

EN GÜZEL AŞK HİKAYESİ Dünyanın, yaşanmış en güzel aşk hikayesi bu.. Ne Leyla diyeceğim size ne de Mecnun, Ferhad, Romeo vs. vs.. En güzel aşk hikayesi Efendimiz sallallahu aleyhi vesellem ile Hatice Validemizin hikayesidir.. Sanır mısınız ki Leyla ile Mecnun evlenseydi, ya da diğerleri..Aşkları dillere destan olur, günümüze kadar ulaşırdı? Hayır tabii ki! Belki bir kaç sene sonra bitecekti.....
  3. en güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri

güzel aşk nickleri en güzel aşk nickleri nickler çok en nickler ∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк... >>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!
  4. en güzel aşk sözleri

en güzel aşk sözleri

ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır...
  5. Halide Edip Adıvar'dan En Güzel Sözler

Halide Edip Adıvar'dan En Güzel Sözler

bu konu Halide Edip Adıvar sözlerine yer vermektedir. Ünlü Türk kadın yazarlarımızdan Halide Edip Adıvar'ın en beğenilen sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Biz zavallı insanlar, kalplerimizin elinde birer oyuncaktan başka bir şey değiliz. Haksızlığa sapıp çoğu insanın seninle beraber olmasını sağlamaktansa adaletle davranıp tek başına kalmak daha iyidir. Gece en karanlık ve ebedi...

Sayfayı Paylaş