gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aşkın gözü çoookkkkkkkkk körmüş çokk :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

aşkın gözü çoookkkkkkkkk körmüş çokk :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkın gözü kördür!

aşkın gözü kördür!

Uzun zaman önce, dünya yaratılmadan insanlar dünyaya ayak basmadan önce, iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette dolanıyorlarmış. Bir gün, toplanmışlar ve her zamankinden daha sıkkın oturuyorlarken Saflık ortaya bir fikir atmış: "Neden saklambac oynamıyoruz?" Ve hepsi bu fikri beğenmis, ve hemen çılgın çılgınlık bağırmış: "Ben ebe olmak ve saymak istiyorum,...
  2. Aşkın gözü neden kördür?

Aşkın gözü neden kördür?

Bir gün Delilik yakın dostlarını kahve içmek üzere evine davet etmiş. Herkes gelmiş. Kahveler içildikten sonra Delilik dostlarına saklambaç oynamayı önermiş. - Saklambaç mı? O da nedir? diye sormuş Merak. - Saklambaç bir oyundur. Sizler saklanırken ben yüze kadar sayacağım. Saymayı bitirdiğimde ilk bulacağım kişi benden sonraki ebe olacaktır. Korku ve Tembellik dışındakiler Delilik'in...
  3. aşkın gözü kör mü?

aşkın gözü kör mü?

Fırat'ın bir yakasında yaşayan bir delikanlı ile öbür yakasında yaşayan güzel bir kadın varmış. Birbirlerine aşık olmuşlar. Delikanlı her gece Fırat'ın sularında yüzerek karşı yakaya geçer sevgilisine ulaşırmış. Şafak sökmesine yakın delikanlı sevgilisine öpücük kondurup Fırat'ın azgın sularına girip öbür yakaya geçermiş. Bu gecelerce böyle sürüp gitmiş. Yine bir gece delikanlı Fırat'ı...
  4. aşkın gözü neden kördür ?

aşkın gözü neden kördür ?

Aşkın gözü neden kördür? Uzun zaman önce,dünya yaratılmadan ve insanlar dünyaya ayak basmadan önce,iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette dolanıyorlarmış.Bir gün toplanmışlar ve her zamankinden daha sıkkın oturuyorlarken Saflık ortaya bir fikir atmış: "Neden saklambaç oynamıyoruz?" Ve hepsi bu fikri beğenmiş,ve hemen Çılgınlık bağırmış:"Ben ebe olmak...

Sayfayı Paylaş