gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşkın Halleri Dizisinde Oynayacak Oyuncuların Listesi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aşkın Halleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları Kimdir

Sevgili melekler, ilgiyle takip edilen kış sezonu dizileri birer birer sezon finali yaparak ekranlara bir süreliğine veda ettiler. Eee izleyici boş mu kalacak ? Tabi ki hayır. Tüm kanallar son hızla yaz sezonu için hazırladıkları dizilerini yayına sokmaya başladılar bile. Önümüzde ki günlerde yayına girmesi planlanana dizilerden biri de Aşkın Haller. Bu yazımızda Aşkın Halleri dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.. :)

Metin Akpınar

Ayşe Erbulak

İpek Tuzcuoğlu

Haldun Dormen

İclal Aydın

Mehmet Ali Kaptanlar

Aşkın Halleri Dizisinde Oynayacak Oyuncuların Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yer Gök Aşk Dizisinin Oyuncuları

Yer Gök Aşk Dizisinin Oyuncuları

yer gök aşk yer gök aşk dizi oyuncuları oyuncuları isimleri yergök Fox Tv'nin severek izlenen dizisi Yer Gök Aşk'ın oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyorum melekler :tik: - Murat Ünalmış - Birce Akalay - Selen Soyder - Kanbolat Görkem Arslan - Işıl Yücesoy - Ulvi Alacakaptan - Erman Okay - Levend Yılmaz - Ayşegül Günay - Selma Kutluğ - İpek Erdem - Kıvanç Kılınç - Yılmaz Calayır - Uğur...
  2. Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimlerdir acaba?

Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimlerdir acaba?

Merhaba arkadaşlar ben şu yeni dizi olan Aşkın Halleri Dizisini çok merak ettim acaba bu dizide rol alanlar kimler yani Aşkın Halleri Dizisi Oyuncuları kimler bana oyuncu kadrosu listesini sunmanız mümkün müdür?
  3. Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

ege aşıkları dizisi oyuncuları ege aşıkları dizi oyuncuları Sevgili melekler, tam mevsime uygun bir dizi Atv ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. Yıllar önce Erler Film tarafından çekilen Alev Alev isimli sinema filminin diz versiyonu olan Ege Aşıkları dizi oyuncuları şöyle..( Dizinin konusu için lütfen tıklayınız ) “Ege Aşıkları”nın senaristi Mahinur Ergun, yönetmeni ise Atilla Cengiz....
  4. Star Tv Atlılar Dizisinde Oynayacak İsimler Oyuncu Kadrosu Buyrun

Star Tv Atlılar Dizisinde Oynayacak İsimler Oyuncu Kadrosu Buyrun

Atlılar Dizisi Oyuncuları Atlılar Dizi Oyuncu Kadrosu Sevgili melekler, yeniz sezonda ekranlara gelmeye hazırlanan Star Tvnin yeni dizisi Atlılar senaryosu ile olduğu kadar oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Bulgaristan'da çekimlerine devam edilen Atlılar Dizi Oyuncu Kadrosu ile ilgili bilgiler şöyle... Yönetmenliğini Muharrem Gülmez’in, senaristliğini Serdar Akar’ın yaptığı,...
  5. kahperengi dizisinde hangi oyuncular oynayacak

kahperengi dizisinde hangi oyuncular oynayacak

Yeni bir dizi daha başlıyormuş öyle okudum, kimler oynayacak bilgi var mı ?

Sayfayı Paylaş