**aşkın için ne yaparsın**

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

benim için ne yaparsın aşk için ne yaparsın aşkın aşkın neler benim sorusuna cevap meleklerım başlıgımız şuuu::::aşkın için ne yaparsın:: hadı bakalım benım meleklerım aşkı için neler yaparr....

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

Cevap: **aşkın için ne yaparsın**
    ben aşkımı çok sewıyorummm.aşkım için ölurumm..yaa sız meleklerımmm

3. Tethys

Tethys Yeni Üye

Valla kimse için ölmeye değmez ama bişeyler yaparız:)

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye

valla ne dıyeyım güzel bir ilişkiyi götürmek adına elımden ne gelıyosa onu yaparım

5. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

aşkım için (kocam yane) iki çocuk yaptım daha napim yeter o benim için ne yapsın asıl.....

6. Bonita

Bonita Yeni Üye

ben aşkım için asla ölmem. çünkü ölürsem onu göremem ve onu üzmüş olurum.
    ben aşkım için yaşamaya gayret gösteririm
    onunda yaşamına yaşam katmaya çalışırım

7. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye

Elimden gelebilcek herşeyi yaparım.

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye

onu üzmemek için..ilişkimiz adına herşey yapıyoruum..bi insan için asla ölünmez..cana kıyılmaz diye düşünüyoruumm..ben onun için ölsem hem sevgilimi mahvetmiş olurumm.hemde öbür dünyamı mahfetmiş oluruumm..

9. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye

aşkım için elimden gelen hereşyi yapmaya çalışırım tabi oda bana aynısını göstererek

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

Ben sevdigim insan icin bircok seyi yaparim. ama asla Herseyi yapmam. örnegin onun icin ölmem yada nebilim, bana ters ama ona hos gelen seyler yapmam. :)

Son düzenleme: 20 Ocak 2010
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

(L)

ayklarını bile yıkarm :) nekadar iğrenç olsada :(

12. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

acaba aşkım benim için neyapar daha çok onu merak ediyorum

13. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek

Kocamannnnn bir hiccc...O benim icin yapsin artik hahaha

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bazen dersin aman salla severim sonra nefret ederim dersin ama sadece söylersin yapamazsın onu görünce kalbinn öyle bi ataki ölürken bile kalbin dursa onu görünce hayata sımsıkı sarılır ve kalbin atar atar durduramasın aglarsın ama o bunu bilmezz! ama onunsana meraba, günaydın ,nasılsın, iyi günlar ,vb. Şeyler dese o kadar mutlu olursunki anlarsın onun için ölürsün . (aşk bu ...)

**aşkın için ne yaparsın** konusuna benzer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Ne; ne demektir (erkekler için)

Erkeğinizin sizi sevdiğini, önemsediğini, değer verdiğini nasıl anlarsınız? Tabii ki davranışlarından, sözlerinden... İşte birkaç ipucu! Erkek ne der? Ama aslında ne demek ister? 1. "Ben balığa çıkıyorum" Çevirisi: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izliycem" 2. "Bu erkekleri ilgilendiren birşey"...
  3. Arkadaşlar ne günler için!

arkadaşlarımızdan kocaman bi çikolatalı pasta ya da alışverişe çıkmayı istemenin yeni versiyonu bu :D :D http://bitanesinyaparsin.kizlararasinda.com/ isteklerinizi yazıyosunuz çok komik bi video hazırlıyo sizin için o videoyu da arkadaşınıza gönderiyosunuz baya eğlenceli :)
  4. Hangi fırça ne için???

Hangi fırça ne için? Makyajınızı daha güzel yapabilmeniz için gerekli olan fırçaları tanımaya ne dersiniz? O zaman yazımızı dikkatlice okuyun ve hangi fırçanın ne işe yaradığını öğrenin. Far fırçası Kısa ve yumuşak kıllardan oluşur. Kılları uca doğru yuvarlaklaşan türleri iyidir. Farı gözkapağınıza daha iyi yaymanızı sağlar. Farklı iki renk kullanacaksanız bu renkleri daha iyi karıştırmanıza...
  5. Mesigyna Ne İçin Kullanılır?

masigyna nedir,mesigyna neden kullanılır,mesigyna hamilelikten korurmu,mesigyna gebelikten korurmu,mesigyna hakkında bilgiler Mesigyna gebe kalmayı önleyici bir ilaçtır. Mesigyna bu etkisini, yumurtalıklardan yumurta atılmasını (yumurtlamayı) engellemenin yanında, rahim boynundaki salgılarda değişimlere sebep olarak gösterir. Mesigyna aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır:Mesigyna...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. benim icin ne yaparsin sorusuna cevap

,
  2. benim için napardın sorusuna cevap

,
  3. aşkın için ne yaparsın

,
  4. aşk için neler yaparsın,
  5. evim şahane