gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Kanunu . . Deneme(:

Konu, 'Deneme Odası' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

AŞKIN KANUNU
    Canan'ın ismi
    Yanan dudaklarda nakarat
    Aşkın tek kuralı
    Olmazsa olmazı sadakat
    Efsane olanında
    Yoktur ihanet
    Sevmeyi bilmiyenlerin ki
    Tam bir rezalet
    Kaçamak bakışlar
    Affedilmez kabahat
    Şarkılar şiirler çiçekler
    Sevgiliye serenat
    Aşk'ın kanununa uymazsan
    Olur felaket
    Her ayrılıktan sonra
    Kalplerde kopar kıyamet.

2. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Her ayrılıktan sonra Kalplerde kopar kıyamet.

güzel deneme yüreğine sağlık.

Aşkın Kanunu . . Deneme(: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkın kanunu

aşkın kanunu

İşte kimi zaman düşündüren, kimi zaman da güldüren aşk kanunları: - Harris Aksiyonu: Bütün iyiler kapılmıştır. - Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka bir nedeni vardır. - Evrensel Gerçek: Aşkın gözü kördür. - Diğer Evrensel Gerçek: Evlilik insanın gözünü açar. - Conways Kanunu: Yanınıza yaklaşan genç ve güzel kız, sizinle ilgilendiğinden değil, birini kıskandırmak...
  2. Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Sanki hiç görmedim Sanki hiç sevmedim Herşey ne kadar oldu bir hayal Saklanır gerçeğim Nerde sevdiklerim Nerde sonsuz aşklar Acıttı beni Unuttu beni verdiğin hazlar Yine geceler uzun Yine güneşimin gözleri kara Aşk yine başımda Yana yana kül oldum Yine geriliyorum çarmıhına Aşk Denen Ölümün
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu

Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu

Aşkın kanununu yazsam nereden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el our gider Dünyanın bir yazı bir kışı vardır Her yolun bir sonu bir başı vardır Her aşkın sonunda göz yaşı vardır Akar damla damla sel olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ki ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider__________________

Sayfayı Paylaş