gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Ah Gönlüm Deli Gönlüm

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aşkın nur yengi aldırma deli gönlüm Aşkın Nur Yengi - Ah Gönlüm Deli Gönlüm
    bu kadar yalnızlık çekilir gibi değil

bu kadar sensizlik katlanılır gibi değil

gün gelir bilinmezler aklıma dizilir

sorgusuz sualsız yürek aşk dilenir

ah gönlüm deli gönlüm

sırlarımı hep sana gömdüm

yıllara aşklara yanarken

kör bir ateştim kule döndüm

bir daha sevmem ki asla

yıllanmış gözlerim yolunda yine

dinlenmiş sözlerim sonunda yine

al götür yaşanmamış ihanetleri de

yine yalnızlık düşer yatağıma bu gece

Aşkın Nur Yengi - Ah Gönlüm Deli Gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Deli Gönlüm

Sezen Aksu - Deli Gönlüm

Ele avuca sığmazdı deli gönlüm Bir zamanlar neredeydi şimdi nerde İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Aklım başka duygularım başka yerde İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Aklım başka duygularım başka yerde Bir deli rüzgar savurdu beni böyle Bu mutlu tutsak benim altın kafeste İster güneş ol yak beni Yağmurum ol ağlat beni Zincirleri yüreğimin artık sende İster...
  2. Aşkın Nur Yengi - Deli Gönlüm

Aşkın Nur Yengi - Deli Gönlüm

aşkın nur yengi güvendiğim dağlara güvendiğim dağlara kar yağdı birer birer Aşkın Nur Yengi - Deli Gönlüm kaderimi şenle yazmıştım, dertlerimle yalnızım şimdi yalan miydi. şahı sanmıştım. düşlerimle yanarım şimdi bahar olup dallarıma, bir gün olsun kollarıma, yağmur olup yollarıma, hiç yağmadın kı alev alev dudağima, viran olmuş bağlarıma, güneş olup dağlarıma, hiç doğmadın kı...
  3. Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm

Hülya Avşar - Aldırma Deli Gönlüm

Her gün bir şey daha biter Giderek acı vermez biten şeyler Kayıtsız bir razı oluş başlar Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar Aldırma deli gönlüm Giden gitsin Sen şarkılar söyle içinden boş ver Yalanlarla yasaklarla Yazılır hesabına günah günler Bitmez bu son pişmanlıklar ah Soluyor birer birer içimizdeki güller
  4. Haluk Levent - Deli Gönlüm

Haluk Levent - Deli Gönlüm

deli gönlüm ne olursun anla beni unutamam unutmam geçenleri biliyorum acı verir aşık olmak üzleceğim deli gönlüm aşkın kanunu fermanı vermiş üzerine ikimizin resmini çizmiş biliyorum felaket aşık olmak üzülecegim deli gönlüm gidemem gidemem ben gidemem yalnızlık türküsü söyleyemem sevdim anlıyor musun deli gönlüm deli gönlüm ne olursun affet beni unutamam ututmam geçenleri biliyorum...

Sayfayı Paylaş