gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası çare bulunur mu yare?

can pare pare zarardayım,

yad ellerde avare,

sen zor, ben sade karardayım

bittim ben, her şeyi yıktım ben,

bir günah ettim ki, bu derdi hak ettim ben,

bir günah ettim ki, bu dersi hak ettim ben

ağla cezalı, eksik vefalı

başı belali aşk kazası bu, kurtulan yok,

ağla cezalı, eksik vefalı

başı belali aşk kazası bu, davali çok

çare bulunur mu yare,

can pare pare, zarardayım

Aşkın Nur Yengi - Aşk Kazası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur. Aydınlık

Nur. Aydınlık

Rüyada nur görmek, hidayete isarettir. Kafir olan birisi rüyada zulmetten nura ve karanliktan aydinliga çiktigini görse, Allah (C.C.) onu islam ve imanla sereflendirir. Ve o kimse dünya ve ahirette manen Allah (C.C.)'a yaklasir, insanin nurdan zulmete çikmasi, zenginlikten sonra fakirlige, izzetten sonra zillete, hidayetten sonra sapikliga ve kör olmasina isarettir. Nur, salih amellere, ilme,...
  2. Nur

Nur

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur'an'a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten...
  3. Suretıl nur

Suretıl nur

Rüyada Nur süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; düsman üzerine galibiyete, ahlaksizlik ve kötülügü iptal etmeye ve insafi meydana çikarmaya isarettir. Rüyada Nur suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, iyilikle emretmeye, kötülükten nehyetmeye Allah için sevmeye ve Allah için düsmanliga isarettir.
  4. nur

nur

Aydınlık, ışık, parıltı. Tanrısal bir güç tarafından gönderildiğine inanılan parlaklık. "Kuru kadın okurken önündeki mezarın bir yeşil nurla tutuştuğunu gördü..."
  5. İş Kazası

İş Kazası

sivri dilli olmaya başlayan Hande Yener çekimler sırasında bileğini burkmuş....... HANDE YENER KAZA GEÇİRDİ! HAYROLA?' ADLI ALBÜMÜ AVRUPA MÜZİK MARKASIYLA MÜZİK MARKETLERDE 6 NİSAN'DA YERİNİ ALAN HANDE YENER İLK KLİBİNİN ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADI. Çok farklı koreografinin yer aldığı klipteki performansı için iki aydır Nur Sonbahar ile çalışan Hande Yener'e dört kadın dansçı eşlik etti....

Sayfayı Paylaş