gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

ah deli gönlüm ne aşklar gördün

aynı gözler aynı yüzler silinmez izler

dayanılmaz terkedişler açıtır sözler

ah deli gönlüm ne aşklar gördün

aynı gözler aynı yüzler silinmez izler

vazgeçilmez sevişmelerden bir dokun yeter

yar yüreğim yoluna perişan

bir benim ol beni öp bir beni sahiplen

bir beni sev ikimiz bir beden

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

serserim benim deli dolu sevgilim Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim karanlığın içinde yandı gözbebeklerim ilk önce gözlerini gördüm ilik rüzgarlar misali sesin değdi tenime belki bin defa yanıp yanıp söndüm bir yanda sen, bir yanda tövbeler bir yanım karşı koyar bir yanım ister serserim benim, deli dolu sevgilim kör gibi sıcak yada sular gibi serin gelme uzak dur korkuyorum çok...
  2. Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma anladım gidiyorsun daha öncekiler gibi hiç olmazsa son bir defa öp bu kadar zor mu seni sevdim bir zamanlar demek öyle zor ki yeniden sevmek yalnızlık eski bir ezber ayrılık alışkanlık sensizlik bana dost bana eş bu kadar mağrur olma inan sen olmasan bile hayat devam eder, doğar güneş susma veda ederken biraz gul, bir şey söyle giderken gitme, hemen...
  3. Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim şen benim yorgun vazgeçmiş öyle bir zamanıma rastladın sevgilim yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim sen benim korkak güvensiz yarı masum hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı hiç bilemezsin seni ne çok severdim ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim ne olur beni düşün arada sırada an ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan
  4. Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol ben bilmedim beni, seni ilk gördüğüm güne kadar gezmeler tozmalar ama söyle nereye kadar? ben sakladım beni, yaşadım gizlice sana kadar, gezmeler tozmalar aman, söyle nereye kadar? yanar miydim bilseydim, senin olmazdım yemin ederim aşk olsun diye sevdim, beni neyledin? kim olursan ol adımı anma, seni yordum ah, beni unutma ama yetmedim güzelim...
  5. Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni yasak sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak yasak sevgilim, ellerin bana yasak günah öpüşlerin, sesin yasak çağırma beni, ah göndermiyorlar aşkı bilmiyorlar, aşkı sevmiyorlar sevgi yasak yarım sevgilim, bölündük sayılara artık anılara dönmek yasak canım sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak

Sayfayı Paylaş