gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni yasak sevgilim, sevişmek bize yasak

ağlama ne olur, ayıp ağlamak

yasak sevgilim, ellerin bana yasak

günah öpüşlerin, sesin yasak

çağırma beni, ah göndermiyorlar

aşkı bilmiyorlar, aşkı sevmiyorlar

sevgi yasak

yarım sevgilim, bölündük sayılara

artık anılara dönmek yasak

canım sevgilim, sevişmek bize yasak

ağlama ne olur, ayıp ağlamak

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

serserim benim deli dolu sevgilim Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim karanlığın içinde yandı gözbebeklerim ilk önce gözlerini gördüm ilik rüzgarlar misali sesin değdi tenime belki bin defa yanıp yanıp söndüm bir yanda sen, bir yanda tövbeler bir yanım karşı koyar bir yanım ister serserim benim, deli dolu sevgilim kör gibi sıcak yada sular gibi serin gelme uzak dur korkuyorum çok...
  2. Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız bana söz verdin, yemin verdin, ölünceye kadar helaldın hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle kendini kime verdin sokağım boş evim işsiz, ne güneş var ne de yıldız senin gözün dışarda ne diyeyim, allahından bul imansız tutuşup yan kule don, yok bu da yetmez mum gibi son hayır, hayır ah kıyamam, ben öleyim yeter ki dön hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle...
  3. Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol ah deli gönlüm ne aşklar gördün aynı gözler aynı yüzler silinmez izler dayanılmaz terkedişler açıtır sözler ah deli gönlüm ne aşklar gördün aynı gözler aynı yüzler silinmez izler vazgeçilmez sevişmelerden bir dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir beni sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden
  4. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  5. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok

Sayfayı Paylaş