gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aşkın nur yengi, aşkın nur yengi haberleri, aşkın nur yengi estetikli
    Sevgili melekler, Takvim gazetesinden muhabirlerin resimlendiği Aşkın Nur Yengi tanınmayacak halde! Gazetecileri görünce panik halde kaçan ve görüntü vermekl istemeyen Yengi'nin bu tepkisi herkesi şaşırttı. Ancak resimler herşeyi ortaya koydu!..

aşkın-nur.jpg

2012'de boşandığı Haluk Bilginer'den Nazlı adında bir kızı bulunan şarkıcıyı önceki gün görenler tanımakta zorlandı. Yüzünü gerdiren ve göz kapakları kapanmayacak hale gelen Yengi'nin yeni halini görenler gözlerine inanamadı. Estetik operasyonları abartan şarkıcının başına gelenler 'estetik faciasından' başka bir şey.
    Halil Çilingir-Takvim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İnanılmaz derecede şaşkınlardayım:S nolmuş böyle aşkına alalalaa ya bide ünlüler bilinçli bir şekilde bu işin uzmanlarına bunu yaptırıyorlar ve çoğuda ne yazıkki estetik mağduru oluyor yazık olmuş gayet güzel bir kadındı resmen yoymuş kendini:(

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
  4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

parasıyla rezil olmus resmen yazık etmiş kendine

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ünlüleri anlamıyom doktorları hiç anlamıyom nasıl bir estetik uzmanı bu doktorlar bilemiyom uyarması lazımken üst üste estetik yapabiliyolar.

Aşkın Nur Yengi Estetiği Abartmış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye

Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye

Aşkın Nur Yengi - Sevgiliye bir gün gelir, her yer sen olur bilirim ki beni özlemişsindir o an öyle kuvvetli isterim ki seni yok olur engeller, var olur zaman ve mekan bir gün gelir de benim olursan iste o zaman var olurum ben kavuşur ruhum öbür yarısına iste o zaman başlarım yaşamaya bir an gelir, her yer sen olur bilirim ki beni özlemişsindir o an öyle kuvvetli isterim ki...
  2. Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat hiç kimseden çekmedim tanrı şahit senden çektiğimi düşmanıma bile dilemem senin bana ettiğini gel artık, gel huysuzluk etme yeter artık, yeter ellere gitme ey allah'tan korkmaz kuldan utanmaz ele güne küçük düşürdün beni hata bende hep kabul ettim seni imdat ayıp yasak dinlemez oldu kalbim yazık bana nedir benim bu halim anla seviyoruz iste
  3. Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız bana söz verdin, yemin verdin, ölünceye kadar helaldın hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle kendini kime verdin sokağım boş evim işsiz, ne güneş var ne de yıldız senin gözün dışarda ne diyeyim, allahından bul imansız tutuşup yan kule don, yok bu da yetmez mum gibi son hayır, hayır ah kıyamam, ben öleyim yeter ki dön hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle...
  4. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  5. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok

Sayfayı Paylaş