gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Çifti Barışıyormu

Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Barışacakmı

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer halen evli ve bir kız çocukları var. Ancak uzun bir süredir ayrı olan çiftle ilgili barışma haberleri dolanıyor ortalıkta. Bakalım işin aslı ne, Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Çifti Barışıyor mu ?

Geçtiğimiz aylarda hakkında Haluk Bilginer’le boşanmanın eşiğine geldiği yönünde haberler çıkan Aşkın Nur Yengi, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.Aşkın Nur Yengi Son derece neşeli görünüyordu ve ayrılıkla ilgili soruları Yorum yok, konuşmayacağım diyerek geçiştiren şarkıcının epey kilo aldığı, Yok Böyle Dans'taki formunu koruyamadığı görüldü.

Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer Çifti Biraraya mı Geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok
  2. Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Boşanıyor mu? Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Ayrılıyor mu? 6 yıldır evli olan Haluk Bilginer Ve Aşkın Nur Yengi şimdi ise ayrılıyormu...Ayrılığın sebebi neymiş bakalım görelim...Aşkın Nur Yengi kimdir? Haluk Bilginer kimdir? Merak edenler için... Ayrılığın Sebebi İhanet mi? Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi'nin 6 yıllık evliliği bitiyor. Ayrılığın...
  3. Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı

Kızlar Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı

Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer Boşandımı bunun haberini gece gördüm gibi ama uykuluydum gerçekten de onlarda mı boşanıyor yaa?
  4. Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor

Melekler Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor

haluk bilginer aşkın nur yengi boşanıyor mu aşkın nur yengi haluk bilginer boşandı mı Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Aşkın Nur Yengi biyografisi hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise son zamanlarda magazin dünyasında yer alan Aşkın Nur Yengi Haluk Bilginer boşanma davası söylentileri hakknıda haberlere yer veriyoruz. Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi boşanıyor mu, Aşkın...
  5. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

hülya avşar, kaya çilingiroğlu, hülya avşar haberleri Bir ay önce 5 yılık eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de buluştu. Hülya Avşar'ın Instagram hesabından kızı Zehra ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun sahilde tavla oynarken fotoğrafını paylaşıp " Ben kızımı tutuyorum' yazması, ' eski eşler tekrar bir araya mı' geliyor sorusunu...

Sayfayı Paylaş