gebe
  1. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Kibrit ve Alev

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında eLit's tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi Kibrit ve Alev Şarkı Sözü Zalim gözlerinle sen bir kibrit çaktın
    Ben bir kor alevdim oldum yangın
    Senle öğrendim ki sevda tek yanmakmış
    Herkes aynı sevse aşk olmazmış

...Yakıp giden sen
    Yanıp sönen ben
    Kendimden mahrum oldum
    Aşk isterken

Yakan mı söyle
    Yanan mı düşman
    Yanlış kaplerde öldü
    Aşk bin pişman

Yürek hasarlı, başım dumanlı
    Geride enkaz çok
    Adın dilimde ömürlük tövbe
    Bir daha sevmek yok

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

ayyyyyyyyy çok güzel sanki beni anlatmış .....

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzel ,paylaşım için teşekkürler

4. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim cnm :)

Aşkın Nur Yengi - Kibrit ve Alev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat hiç kimseden çekmedim tanrı şahit senden çektiğimi düşmanıma bile dilemem senin bana ettiğini gel artık, gel huysuzluk etme yeter artık, yeter ellere gitme ey allah'tan korkmaz kuldan utanmaz ele güne küçük düşürdün beni hata bende hep kabul ettim seni imdat ayıp yasak dinlemez oldu kalbim yazık bana nedir benim bu halim anla seviyoruz iste
  2. Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız bana söz verdin, yemin verdin, ölünceye kadar helaldın hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle kendini kime verdin sokağım boş evim işsiz, ne güneş var ne de yıldız senin gözün dışarda ne diyeyim, allahından bul imansız tutuşup yan kule don, yok bu da yetmez mum gibi son hayır, hayır ah kıyamam, ben öleyim yeter ki dön hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle...
  3. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya
  4. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok
  5. Aşkın Nur Yengi hayatı ve resimleri

Aşkın Nur Yengi hayatı ve resimleri

Aşkın Nur Yengi hayatı Aşkın Nur Yengi Resimleri Billur gibi sesiyle yıllardır müzik dünyasında sevilen bir şarkıcı olmayıbaşaran Aşkın Nur Yeni'nin hayatı ve resimlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Aşkın Nur Yengi İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini Erenköy İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ortaokul öğrenimine Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda çello öğrencisi...

Sayfayı Paylaş