gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

serserim benim deli dolu sevgilim Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim
    karanlığın içinde

yandı gözbebeklerim

ilk önce gözlerini gördüm

ilik rüzgarlar misali sesin değdi tenime

belki bin defa yanıp yanıp söndüm

bir yanda sen, bir yanda tövbeler

bir yanım karşı koyar bir yanım ister

serserim benim, deli dolu sevgilim

kör gibi sıcak yada sular gibi serin

gelme uzak dur korkuyorum çok

çılgınlık bu halim yok

Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat

Aşkın Nur Yengi - İmdat hiç kimseden çekmedim tanrı şahit senden çektiğimi düşmanıma bile dilemem senin bana ettiğini gel artık, gel huysuzluk etme yeter artık, yeter ellere gitme ey allah'tan korkmaz kuldan utanmaz ele güne küçük düşürdün beni hata bende hep kabul ettim seni imdat ayıp yasak dinlemez oldu kalbim yazık bana nedir benim bu halim anla seviyoruz iste
  2. Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız

Aşkın Nur Yengi - İmansız bana söz verdin, yemin verdin, ölünceye kadar helaldın hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle kendini kime verdin sokağım boş evim işsiz, ne güneş var ne de yıldız senin gözün dışarda ne diyeyim, allahından bul imansız tutuşup yan kule don, yok bu da yetmez mum gibi son hayır, hayır ah kıyamam, ben öleyim yeter ki dön hangi kitaba sigar bu ihanet, söyle...
  3. Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni yasak sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak yasak sevgilim, ellerin bana yasak günah öpüşlerin, sesin yasak çağırma beni, ah göndermiyorlar aşkı bilmiyorlar, aşkı sevmiyorlar sevgi yasak yarım sevgilim, bölündük sayılara artık anılara dönmek yasak canım sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak
  4. Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol

Aşkın Nur Yengi - Bir Benim Ol ah deli gönlüm ne aşklar gördün aynı gözler aynı yüzler silinmez izler dayanılmaz terkedişler açıtır sözler ah deli gönlüm ne aşklar gördün aynı gözler aynı yüzler silinmez izler vazgeçilmez sevişmelerden bir dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir beni sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden
  5. Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin

Aşkın Nur Yengi - Benimsin yanılmam sen benimsin yanılmam deli densin darılmam içime doğdu yorulmam bin yıl sevşem yorulmam şenle coştum durulmam olanlar oldu benimsin içime doğdu benimsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya benimsin ellere söyle bilinsin kader başkaysa silinsin yalvaralım tanrıya

Sayfayı Paylaş