gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşkın Nur Yengi'nin Oynayacağı Dizi İptal Edildi ama Neden ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aşkın Nur Yengi'nin Dizisi İptal Oldu
    Aşkın Nur Yengi'nin Dizisi Neden İptal Edildi

Sevgili melekler, yeni yayın döneminde Cadı Kazanı adlı bir disiyle ekranlara gelmek için bekleyen Aşkın Nur Yengi 'nin hayalleri suya düştü. Çünkü Aşkın Nur Yengi'nin Dizisi İptal Oldu. Neden mi ? İşte detaylar...

Aşkın Nur Yengi’nin Limon Yapım’la çekmeyi planladığı Cadı Kazanı dizisinin iptal edildiği ortaya çıktı.Yengi dizide daha önce Sibel Can’a da teklif edilen Handan karakterini canlandırmaya hazırlanıyordu.Başrol erkek oyuncusu için Levent Özçelik’le anlaşılan dizinin deneme çekimleri de yapıldı.Ancak Aşkın Nur Yengi’nin büyük bir heyecanla hazırlandığı diziyi yapım şirketinin hiçbir kanala satamadığı öğrenildi.

Aşkın Nur Yengi'nin Oynayacağı Dizi İptal Edildi ama Neden ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma

Aşkın Nur Yengi - Susma anladım gidiyorsun daha öncekiler gibi hiç olmazsa son bir defa öp bu kadar zor mu seni sevdim bir zamanlar demek öyle zor ki yeniden sevmek yalnızlık eski bir ezber ayrılık alışkanlık sensizlik bana dost bana eş bu kadar mağrur olma inan sen olmasan bile hayat devam eder, doğar güneş susma veda ederken biraz gul, bir şey söyle giderken gitme, hemen...
  2. Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim

Aşkın Nur Yengi - Sevgilim şen benim yorgun vazgeçmiş öyle bir zamanıma rastladın sevgilim yoksa ben seni bir bilsen nasıl severdim sen benim korkak güvensiz yarı masum hatta hesaplı öyle bir anıma rastladın kı hiç bilemezsin seni ne çok severdim ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim ne olur beni düşün arada sırada an ne olur beni göğsünde tüt dokunmadan
  3. Aşkın Nur Yengi - Pembe Dizi

Aşkın Nur Yengi - Pembe Dizi

Aşkın Nur Yengi - Pembe Dizi aşklarım, ah aşklarım seve seve gözyaşlarım aşklarım, deli aşklarım en güzel yasaklarım zordur zor sevmek başka her sevdanın kanunu askı aşk yapan işvesi, cilvesi, oyunu aşklarım, ezgısı, sezgisi farklı deli aşklarım, zamansız, kuralsız, esrarlı aşklarım, büyülü, şiirli, derbeder deli aşklarım, bitmeyen toz pembe diziler
  4. Piyango ihalesi iptal edildi

Piyango ihalesi iptal edildi

Şans Oyunlarının lisansının özelleştirme ihalesi, ihale komisyonunca iptal edildi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Milli Piyango şans oyunlarının lisans verilmesi suretiyle özelleştirilmesi ihalesinin, İhale Komisyonu tarafından iptal edildiğini bildirdi. Özelleştirme İdaresi Toplantı salonunda bugün gerçekleştirilen nihai pazarlık görüşmesinin ardından ÖİB tarafından yazılı açıklama...
  5. 19 Mayıs Şenlikleri İptal Edildi

19 Mayıs Şenlikleri İptal Edildi

manisa soma maden kazası, soma maden kazası, manisa soma maden faciası 2014 Manisa'nın Soma İlçesindeki kömür ocağında yaşanan patlama sonucu tüm ülkede yas hakim. Yaşanan patlamanın ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Haftası çerçevesinde planlanan şenlikleri iptal etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Gençlik ve Spor...

Sayfayı Paylaş