gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

aşkın recetesi...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

ASLINDA AŞK DAYANIKLI BİR MADDE DEĞİLDİR!!! [​IMG] [​IMG]
    Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?
    İlacın Adı: Aşk
    Familya: Sevdaca
    Bitki Adı: Aşkus Tadarus
    Elde Edilişi: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler,para,bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız-pulsuz, belirli bir süre "gözleme" yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir. Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.
    Fiziki Özellikleri:Pembe renkli kristallerden olusur. Kalpte yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.
    Kimyasal Özellikleri:Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, sefillik, yalancılıkla "geçimsiz" bir ilaçtır.
    Saflık Muayenesi: Aşkın ne ölçüde "saf" olduğunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanıklı olduğu anlaşılır.
    Miktar Tayini: Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası ölçülere göre en az Romeo-Juliet, Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun aşkına eşittir.
    Kullanışı: Nisan ve nikahta az dozlarla alınmalı, fazla miktarı, magandalardan para kopartmada kullanIılır. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir. Bilim aşkı, sanat aşkı, doğa aşkı gibi..
    Teşhisi: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme..
    Kullanışı: Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda.Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda guldurucu etkisi vardır.
    İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan:Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan:Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni... süpermiş tşklerr

3. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  4. berennaz

berennaz Forum Okuru

formüller çok güzel bayıldım

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Saflık Muayenesi: Aşkın ne ölçüde "saf" olduğunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanıklı olduğu anlaşılır.
    Tesekkurler :)

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    formül için sağol canım:D

7. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    :D süperrr bayıldımm yaa :D

8. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sonu süperdi sağol

9. harikaa

harikaa Forum Okuru

cokk güsell olmuşş xd xd

10. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kiz bu ne :D emegine saglik cnm eglenceli olmus

11. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. sevgi_ciceği

sevgi_ciceği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok güsell olmuşş...bayıldım..

gamselim bunu beğendi.
aşkın recetesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk...

aşk...

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir...
  2. AşK...

AşK...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşk?

Aşk?

Aşka sorulan sorulara cevaplar nedir aşk bakın.... Pardon.. Bir dakikanı alabilir miyim aşk? Biraz soru sorup susucam Sen öyle yaparmışsın hep kanatırmışsın yarınları Ben insanlara mı sana mı inanıcam? Sen varken insanın yanında Melekler tutunurmuş edilen dualara Şiirler sarılırmış yastığa yorgana Ay periye dönermiş bir kelebeğin kanadında Bir rüya olur girermişsin uykuya Sen çok mu...

Sayfayı Paylaş