gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Aşkin Sesi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

İnsanların verdiği hayat sevgidir. Niçin yalnız sana yazdığımı sorma, niçin yalnız sana geldiğimi... Sana gelişim işte bundan. Sen aşkı anlatıyorsun, yaşatıyorsun bana. Çünkü yaşıyorsun.
    O sözlerin kalbinden geldiğini kalbime vuruşundan anlıyorum ben.
    Sözlerin değil beni sana bağlayan, O sözlerini manasına vurgunum.
    Niçin mi sen?
    Sen benden önce vardın, varoluşun bu yüzden. Ve sen benden sonrada varsın, sana tutunmam aşka ve varlığa duyduğum özlemden ...
    Sen benim sözlerimsin. Seni kalbime koyuşum bundan.
    Ve sen dostsun. Ruhuma sığınak ararken haykırmam hep bu yüzden...
    Ve sen dostsun, arkadaşsın. Sen içimi koruyan bir elbisesin. Ben ruhunun çıplaklığını örtüğün tenim. Sen de bunları yaşıyorsun ama saklıyorsun kendinden. Kalbinin sesini dinle bir an. Duyacak o zaman sevginin ve aşkın sesini. Bir liman aradığını ve bu limana sığınmak istediğini......

Sen benim yaşadıklarımı yaşamadın gülüm
    Ben de bir Mecnun'um ama Leyla'm yoktu benim
    Dikenlerden su istemeyi kendime yediremedim
    Bu yüzden herşeyimle gelişim
    Arkadaşlığımı, dostluğumu, sevgimi, verişim
    Ben bana yapılanı yapmak istemedim
    Bir şey isteyişime gelince ...
    Ben bana ait olanı kimden isteyeyim ki?

Aşkin Sesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğimdeki aşkın sesisin

Yüreğimdeki aşkın sesisin

Hayatı yaşamak ve yorumlamak konusunda kendimi yetenekli görmüyorum, burada yaptığımsa içimde bulunan sessiz aşktan dolayı yüreğimden geçenleri önce dile sonra harflere dökmek. Ama bakıyorum ki harfler bile yüreğime dokunamıyor, yeterince aşkı yazamıyorum. Ben bir masallar ülkesinde yaşamıyorum, küçük bir aşk hikâyesinden her gün minik birer parça okuyor gibiyim. Bu iki yabancının hikâyesi...
  2. O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım

Gökhan Koç 1 Ocakta söylediği şarkı Gel Aşkım şarkısı Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında 1 Ocak günü Gökhan Koç'un seslendirdiği Gel Aşkım adlı şarkı çok beğeni gördü. Bizde siz Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için O Ses Türkiye Gökhan Koç Gel Aşkım şarkı sözlerini paylaşıyoruz :) Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim...
  3. O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım

O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım

KIzlar O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkısını dinlediniz mi çok hoştu acaba o şarkının sözleri var mı sizde?
  4. Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım O Ses Türkiye

Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım O Ses Türkiye

1 Ocak Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkısı O Ses Türkiye Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkı sözü Yıldız tilbe'nin Çabuk Olalım aşkım şarkısını seslendiren Gizem Coşkun O Ses Türkiye yarışmasında ki herkesin beğenisini topladı. Bizde bu güzel şarkıya, güzel yorum katan Gizem Coşkun Çabuk Olalım Aşkım şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak istedik Melek'ler. Çabuk olalım aşkım Herşeyi...

Sayfayı Paylaş