gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşkın yarası

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşk yarası resimleri [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık gülüm öpüldüüüüüüüüüüüüün anlamlı resim

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine saglık rüyamm cokk anlamlı olmuş gercekten beaa...

aşkın yarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dil yarası

Dil yarası

İşte hayatın taa içinden gerçek olan samimiyet dolu bir yazı daha.. Çoğu kişi ben açığım..açıksözlüyüm..birşeyleri dann diye söylerim diyebilir belki ama bu olay açıksözlülük de değil gördüğümüz gibi..insan ne çekerse dilinden çeker derler..ta kendisi.. Adam düşünmeden veya çok hızlı düşünüp karısını kaçırtmanın tam noktasını bulmus ve ağzından çıkıvermiş...Böyle sözler bazen bir hayatın...
  2. Arif Sağ - Dost Yarası

Arif Sağ - Dost Yarası

çok yaralar gördüm çok parelendim eyvah dost yarası bitirdi beni çok sitemler gördüm çok karalandım ille dost yarası bitirdi beni eyvah dost yarası bitirdi beni yıktılar bendimi kesildi suyum kurudu pınarım akmıyor çayım cahiller elinden çok oldu zayım ille dost yarası bitirdi beni eyvah dost yarası bitirdi beni çekmiyor yükümü yorgun dizlerim yar gelmezse açık gider gözlerim...
  3. Hakan Gürses - Aşk Yarası

Hakan Gürses - Aşk Yarası

Aşk dediğin buysa eğer Aşk değil bu ızdırap Her gün isyan her gün azap Kalbim nasıl dayanacak Susma öyle birşey söyle Suçlu senmi benmiyim anlayayım Kolay değil sevgilim Hemen seni unutmak Yokluğun bir ölüm hasretin ecelim Öldürür aşk yarası Sevmek buysa seviyorum Kalbim nasıl dayanacak Sen gidersen ayrılığa Kalbim nasıl unutacak
  4. Köpek Suratlı Yarasa (Rousettus)

Köpek Suratlı Yarasa (Rousettus)

ESKİ DÜNYANIN MEYVA YARASALARI ve UÇAR TİLKİLER KÖPEK SURATLI YARASA (Rousettus) «Köpek suratlı yarasa» meyvalarla karnını doyurur. Meyva bahçelerindeki meyvalar olgunlaşmca, bunların yüzlercesi oraya uçuşur ve en seçme meyvalar senin olacak, benim olacak diye aralarında gürültü ederler. Meyva ufak bir cinsse,onu çok zaman ağacın üzerinde yerler, fakat irice meyvalardan parçalar...
  5. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D

Sayfayı Paylaş