gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın yaşı olur mu?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Aşkı her yaşta farklı yaşarız. 20 yaşında midemize giren kramplarla gösterir kendini aşk.30 yaşında dolu dizgin yaşarız aşkı,40 yaşından sonra huzur ve güven ararız aşkta.

Kişi içinde yaşattığı çocukluğundan güç alarak yaşar. Önemli olan o çocuğun yaşlandırılmamasıdır. Çevremize baktığımızda içindeki çocukluğunu yaşlandıran gençlerle, o çocuğu diri tutma çabasında olan nice yaşlılar görmekte gecikmeyiz.
    Aşkın yaşı yoktur.Her yaşta farklı çıkar karşımıza her seferinde kapatırız kendimizi aşka bir daha ''asla'' deriz taki karşımıza yeni biri çıkana kadar.Aşık olmak insanlara hayatı sevdirir.Hayat bakış açısını değiştirir.Hep güzel başlar sabahlar,nedenli nedensiz gülümsemeler bile bazen hoş gelir insana.Aşkın ömrü uzattığı bile söylenir çoğu zaman.
    İnsan her zaman onu düşündüğünde, onun için düşünceli işler yaptığında ya da her zaman onu memnun etmenin yollarını düşündüğünde..
    İlk aşk deneyimi genellikle gerçekçi değildir. Ama tuhaftır, insan ilk aşkının etkisinden pek kurtulamaz. Alınan o büyük haz, o umutsuzluk duygusu, karşılığı alınmasa bile, unutulacak duygular değildir. İnsanın ilk kez lunaparka gittiğinde hissettikleri gibi bir şey yani aşk nedense, bir daha aynı heyecanı veremiyor insana."

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aşkın yaşı yok her an kalbinin sesini dinlemek lazım bence:)

3. o_ve_ben

o_ve_ben Forum Okuru

aşkın yaşı ypktur bencede ben daha 12 yaşımdayım benim bir arkim varr ve 1 yıl peşinden koştuğu çocuk ona bakmadı ve yeni edindiği arkadaşına teklif gönderdi kızda onu sevdğinden kabul etti ama arkimle küsler şimdi hemde kendilerinden 1 yaş büyük bi kızı severken ..
    bende birine (ah) aşığım ve onu çokk seviom oda bilio ama ben çıkmak için yasımın küçük olduğunu düşünüyorumm... ! ama olsun aşkın yaşı yoktur

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 12 yaşındayım bende seviyorum tahacan biricik sevgilim onu çok seviyorum

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 12 yaşındayım.12 yaşında bi erkeyi de seviyorum.....o benim onu sevdiyimden habersiz....bulunduğuym yerden başka yere gideceğim için onu unutmak istiyorum...ama benim onu sevdiyimi de bilmesini isterim....giderken ona mektup burakcam.....

7. aşk ve sen

aşk ve sen Forum Okuru

Aşkın yaşı olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu bu nasıl kader diye, ağladım içten içe tam sevgiyi bulmuşken, kıydılar ikimize günler geçmiyor sevdiğim, saatler bir yıl gibi şu kısacık ömürde, sensizlik ölüm gibi nasip olur mü, bir daha gülmek, senden uzak olunca aah, gözlerim göremez, bu yangın hiç bitmez, senden ayrı kalınca
  2. Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

20'li yaşlar: Her şey sizin için yeni. Bu yüzden daha deneysel olabilirsiniz. Bu yaşların "uçarı" ruhuna en uygun kokular keskin ve güçlü ifadelidir. Kendinizi ortaya koymak ve hissetmek için önemlidir. Meyveli ve egzotik içerikli nar kokusu aynı zamanda masumiyeti ortaya çıkarıyor. Beyaz yapraklı portakal çiçeği ve inci çiçeği dışında vanilya ve amber notalarıyla ruhunuzu okşuyor....
  3. Aşkta gurur olur mu??

Aşkta gurur olur mu??

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden? bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis
  4. velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

Selam arkadaşlar. Benim sorum şu , boşanma durumunda çocuğumuzun velayetini almak istersek, hakimin kararında çocuğun yaşının bir önemi olur mu ?

Sayfayı Paylaş