gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşkın yaşı varmıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

aşkın yaşı varmıdır? hadi size göre aşkın yaşı var mı yok mu yazın bakalım sizce yaşa bakar mı aşk?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

lbette ki aşkın yaşı yoktur. Aşk yaşa, başa bakmaz, istediği zaman gelir ve tahtını kurar yüreğin en zirvesine :)

aşkın yaşı varmıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Her Yaşta

Aşk Her Yaşta

Aşkın yaşı yoktur derler ve bu resimler bunları çok iyi gösteriyor:):)
  2. Aşkın yaşı olur mu?

Aşkın yaşı olur mu?

Aşkı her yaşta farklı yaşarız. 20 yaşında midemize giren kramplarla gösterir kendini aşk.30 yaşında dolu dizgin yaşarız aşkı,40 yaşından sonra huzur ve güven ararız aşkta. Kişi içinde yaşattığı çocukluğundan güç alarak yaşar. Önemli olan o çocuğun yaşlandırılmamasıdır. Çevremize baktığımızda içindeki çocukluğunu yaşlandıran gençlerle, o çocuğu diri tutma çabasında olan nice yaşlılar...
  3. Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları Selam ben Varmı aşktan öte şarkısının notalarını arıyorum sizin sitenizden baktım yoktu belkide ben göremedim.
  4. Trafikte bisiklete binme yaşı varmı?

Trafikte bisiklete binme yaşı varmı?

Merhaba, annem sürekli senin yaşın trafiğe çıkmana yetmiyor deyip beni bisikletle sokağa salmıyor. Ancak bahçede ve site içinde sürüyorum. Var mı böyle birşey ?
  5. pratik yaş pasta tarifi varmı

pratik yaş pasta tarifi varmı

Selamlar. Oğlumun doğumgünü var ve pastayı kendim yapmak istiyorum.Hem daha hijyenik hem de ekonomik. Acaba kolay pasta tarifiniz varmıdır ? :)

Sayfayı Paylaş