gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Aşkın Yolları Gif'leri

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Aşkın Yolları Gif'leri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte aşk yolu!

işte aşk yolu!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Güzel Aşk Gif'leri

En Güzel Aşk Gif'leri

güzel gif kodları en güzel aşk gifleri aşk gif kodları gifleri
  3. Aşkın yolu ilahisi

Aşkın yolu ilahisi

Severem ben seni candan içerü Yolum vardur bu erkandan içerü Şeri’at tarikat yoldur varana Hakikat meyvesi andan içerü Tecelliden nasib erdi kimine Kimünün maksudı bundan içerü Beni bende demen bende değülem Bir ben vardur bende benden içerü Senün aşkın beni benden alubdır Ne şirin derd bu dermandan içerü Miskin Yunus gözü tuş oldı sana Kapunda bir kuldur senden içerü (Aşık Yunus emre)
  4. Aşk Acısından Kurtulmanın 10 yolu

Aşk Acısından Kurtulmanın 10 yolu

aşktan kurtulmanın yolları ask acisindan kurtulmanin yollari aşk acısından kurtulmanın yolları geçmişten Hayatınızın aşkıyla yollarınızı ayırmak zorunda kaldınız. Aşk acısı çekiyorsunuz nasıl hafifletirsiniz? Yaşamakta olduğunuz bu sürecin ‘geçici’ süreç olduğunu bilmelisiniz. 1. Çok gerekmedikçe ayrıldığınız kişiyle konuşmayın. Ayrıldığınız kişiden çocuğunuz varsa veya aranızda henüz...
  5. Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

aşk acısı, aşk acısı nasıl geçer, aşk acısından kurtulmak için Aşk dünyanın en güzel duygusu ama karşılıklı olursa... Her aşk mutlu sonla ne yazık ki bitmiyor. Ayrılık sonrası taraflardan bazen ikisi bazen de tek taraflı olarak aşk acısı yoğun bir şekil de yaşanıyor. Psikolojik tedaviye kadar bazen götüren aşk acısı karşısın da en hafif şekil de atlatmanız için işinize yarayacak bilgileri...

Sayfayı Paylaş