gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Aşkına Aşk Tatlısı Yap !

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

tatlı, aşk tatlısı, kalpli tatlı tarifleri, çeşitleri, malzemeleri hakkında detay burada

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” derler. O’na özel bir tatlı hazırlamak ister misiniz? Şeker tadında aşk yaşamanız dileğiyle…

Malzemeler,

• 1 Su bardağı çilek reçeli
    • 1 Su bardağı süt kreması
    • 3 Dilim bayat kek
    • 1 Tatlı kaşığı Hindistan cevizi
    Hazırlanışı,

1. Bayat kek ve reçeli robotta çekin.
    Derin bir karıştırma kabına alın.
    Üzerine süt kremasını ilave edip karıştırın.
    Hindistan cevizini ilave edip tekrar karıştırın.
    İstediğiniz şekilde biçimlendirin.
    Buzdolabında yarım saat bekletin servis yapın.
    Öneriler,

• Evinizde kalp kurabiye kalıbı var ise servis tabağına bu kalıbı yerleştirip üzerine tatlıyı dökün. Derin dondurucuda 10 dakika kadar beklettikten sonra kalıbı çıkarın, böylelikle sevgilinize daha şık bir sunum yapmış olursunuz.
    Evinizde bayat kek, kurabiye yok ise aynı tatlıyı bir paket pötibör bisküvi ile yapabilirsiniz.
    Afiyet Olsun

2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    vaşşşşşşşşşşşşşş :hungry:

Aşkına Aşk Tatlısı Yap ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk yogası yap, mutluluğu yakala!

Aşk yogası yap, mutluluğu yakala!

Hinduizm ve Budist inançlar hızla batıya yayılırken, binlerce yıllık bir biyolojik ama aynı zamanda da ruhsal bir aşk öğretisini de yanında getirdiler. Tantra´nın temelinde, evrensel seks ve orgazmik bütünleşme vardır. Amaç ve yöntemler çok çeşitli olmakla beraber, amaç tektir; kozmik birliktelik ve sınırsız orgazm... Tantra, beraber olmak, bütünleşmek anlamındadır. Bir sistemi çağrıştırır...
  2. Allah Aşkına Ne Yapim Ben

Allah Aşkına Ne Yapim Ben

ne yapim ne yapım neyapim ben yapim yapım yürüyorum MERHABA BEN YENİ ÜYEYİM İSMİM ELVAN ... LAFI FAZLA UZATMADAN KONUYA GİRMEK İSTİYORUM... BENİM 8 YILLIK SEVDİĞİM VARDI ADI GÖKHAN.KARŞI KOMŞUNUN OĞLU.. 10 YAŞIMDAN BERİ SEVİYORUM ŞİMDİ 18 YAŞINDAYIM..BEN BUNU 8YIL BOYUNCA SAKLADIM ONA SÖYLEMEDİM ARKADAŞIM GÖZDE'DEN GÖKHAN'IN NUMARASINI ALDIM VE BUNDAN 2HAFTA ÖNCE ONA SENİ SEVİYORUM DEDİM DAHA...
  3. Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !!

Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !!

aşk uğruna Sen Ne Yaptın Aşk Uğruna !!
  4. aşk...

aşk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Erkek gözüyle Aşk! Röportaj yaptım :)

Erkek gözüyle Aşk! Röportaj yaptım :)

aşk röportaj Gördüğünüz gibi bu röportajı biraz önce yaptım 21.44 1 kasım 2010 pazartesi günüü :) Gerçekci mesajlar görmek istiyoruzdur hepimiz inandırıcı olması icin...birçok erkek aynı dilden konuşurlar. Bende sizin için böyle birşey yapayım dedim. Umarım hoşunuza gider Senin gözünde kro kızlar nasıl oluyor? Erkek gibi,yürüyüşü konuşması argo. Sevgilinin bazı yönleri tarif...

Sayfayı Paylaş