gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

aşkını helal et!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

aşkını helal et!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. helal et aşkım

helal et aşkım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aşkını helal et....

aşkını helal et....

sonsuz askim senin gozlerin yeter bir bakis bir gulusunle bu dunya diz coker seninle biz ayri dunyalardan olsak bile bulusuruz inci inci gozlerin var bakar bana yesili var seni birgun gormesem deli olurum sana hala cok ihtiyacam var ..... sonsuz askim..
  3. Aşkını Helal Et..!

Aşkını Helal Et..!

AgLadigini gördüm düSümde, Gözyasina uzandim dokunamadim... Bi sigara yaktim ikimize, DumaniyLa birLikte seni cektim icime, Son nefeste haykirdim adini, Seni buLamadim... Vasiyetimi yaziyorum, Üstüme örttükleri yirtik ceketimi yagmurLara, Cebimdeki son sigarayi asikLara, KaLbimden süzüLen gözyasLarimi sana birakiyorum, ELLerim eLLerini aradi, GözLerim gözLerine hasret. Ayni havayi soLuduguz...
  4. Helal et a$kim

Helal et a$kim

Ağladığını gördüm düşümde, Gözyaşına uzandım dokunamadım... Bi sigara yaktım ikimize, Dumanıyla birlikte seni çektim içime, Son nefeste haykırdım adını, Seni bulamadım. Ellerim ellerini aradı, Gözlerim gözlerine hasret. Aynı havayı soluduğuz yerlerde dolaştım, İzine rastlayamadım. Şimdi sana son kez yalvarıyorum gel, Hani bırakmıştın ya beni bi ayaz...

Sayfayı Paylaş