gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Aşkını itiraf etti

Konu, 'Magazin' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Aşkını itiraf etti [​IMG] Özcan Deniz, "Yaprak Dökümü" nün Necla'sı Fahriye Evcen ile birlikte olduğu itiraf etti.

'Bastonumun birini Yılmaz'a birini Ferhat'a sattım'
    5 ay önce bir hayranı tarafından vurulan Özcan Deniz, ayakta ilk konserini Kaya Artemis Otel'de verdi. Yürümekte zorluk çektiği için sahneye shuttle adlı golf arabasıyla gelen Özcan Deniz, "Sizlerin karşısına ayakta çıkmayı özlemişim, yürüyememek benim gibi sahnere fır dönen bir adam için çok zor" dedi. Bastonlarından kurtulan sanatçı "İki bastonum vardı. Birini Yılmaz Erdoğan'a birini Ferhat Göçer'e yarı fiyatına sattım" diyerek espri yaptı. Sanatçı son bir aydır spor yaptığını ve idmanlarla daha da iyi olacağını söyledi.
    Özcan Deniz aşkını itiraf etti
    Özcan Deniz sahneden indikten sonra basının sorularını yanıtladı. Sanatçının adı bir süredir yaprak dökümü dizisinin yıldızı Fahriye Evcen ile anılıyordu. Bu konu hakkında ilk kez konuşan Deniz "İkimizi de heyecanlandıran güzel bir başlangıç var. İnşallah devamı da gelir" diyerek aşkını itiraf etti.

hürriyet.com

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Yaprak Dökümü'nün Necla'sını Özcan Kaptı
    NECLA'YI ÖZCAN KAPTI
    'Yaprak Dökümü' dizisinin, seksi yıldız Monica Bellucci'ye benzerliğiyle dikkat çeken Fahriye Evcen ile Özcan Deniz'in iki aydır aşk yaşadığı ortaya çıktı!..

ÖZCAN ABAYI FENA YAKMIŞ
    'Yerli Monica Bellucci' Fahriye Evcen, Özcan Deniz'le aşk yaşıyor!
    Günaydın'ın haberine göre, Deniz, 'Yaprak Dökümü' dizisinde canlandırdığı 'Necla' karakterleriyle dikkatleri üzerine toplayan Evcen'i görür görmez abayı yakmış. Evcen de ünlü şarkıcının ilgisine kayıtsız kalamayınca ikilinin ilişkisi başlamış. İki aydır birlikte olan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili geçtiğimiz günlerde bir davete el ele katılarak aşklarını ilan etmiş.

BİRBİRLERİNDEN AYRILMIYORLAR
    İstanbul Levent'te bir arkadaşlarının verdiği barbekü partisine birlikte gelen Fahriye Evcen ile Özcan Deniz gece boyunca bir an olsun ayrılmamış. Evcen ile Deniz gecenin sonunda gazetecilere yakalanmamak için partiyi ayrı ayrı terk etmiş. İlişkileri hakkında konuşmayan ikili sadece yakın dostlarına birbirlerini sevdiklerini ve mutlu olduklarını söylüyormuş.

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yaprak Dökümü'nün Necla'sını Özcan Kaptı

konu tekrarı

4. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

ayyy çok sevındım bu habereee :D çok yakışıolar bnce birbirlerine

5. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    BEN YAKIŞTIRMADIM özcanı maço buluyorum

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Aşkını itiraf etti

konular birleştirilmiştir emeğinize sağlık

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Aşkını itiraf etti
    vayy alçak aldattı beni :puf: benim gibi güzellik abidesine yapılırmı bu bee :ciks::eferin:

Aşkını itiraf etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı. Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı. Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla...
  2. Gürgen öz aşkını itiraf etti.

Gürgen öz aşkını itiraf etti.

KANAL D’DE YAYINLANAN SUNUCULUĞUNU BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YAPTIĞI BEYAZ SHOW’A KONUK OLAN GÜRGEN ÖZ ÖZEL HAYATI HAKKINDA BÜYÜK BİR İTİRAFTA BULUNDU… Güleç tavırları ve komik tiplemeleriyle herkesi gülmekten geçiren Gürgen Öz, ‘Sıcak’ filmindeki asker rolüyle izleyenleri şaşırtmıştı. Gürgen Öz izleyenleri bir kez daha şaşırtmayı başardı ve herkesten sır gibi sakladığı ilişkisini itiraf etti....
  3. Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

ajda pekkan, aşıkmı, bülent çavuşoğlu, ilişkisi, itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler Süper Star Ajda Pekkan sonunda aşkını itiraf etmiş melekler... “Yakar Geçer” albümüyle yaza damgasını vuran Ajda Pekkan, tutkularını, aşklarını ve yeni koleksiyonu Ajda Pekkan Private Collection’ı Hello! dergisine anlattı. Adı geçtiğimiz haftadan beri evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile anılan sanatçı,...
  4. İtiraf ettim gitti :(

İtiraf ettim gitti :(

Okuduğum okulun mobilya bölümün yarısının yanmasına ben sebeb oldum :( Ama yanlışlıkla oldu yani bilerek ateşi oraya fırlatmadım ben :( Eşref hoca bi ögrense beni vururdur herhalde :(
  5. Ebru Şallı Aşkını İtiraf Etti!

Ebru Şallı Aşkını İtiraf Etti!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, ve sonunda Ebru Şallı aşkını itiraf etti! “Sinan’ın açıklamaları, ilişkimizi hızlandırdı.” diyen Ebru Şallı, Akçıl'la aşk yaşadıklarını itiraf etmiş oldu. Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini temmuz ayında sürpriz şekilde sonlandıran Ebru Şallı’nın Sinan Akçıl’la aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddianın...

Sayfayı Paylaş