gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Aşkını Test Et...!!!

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

sevdiğini test et Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Aşk Testi ile öğrenin.
    Aşkını Test Et...!!!

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aşk ve siz asla bir araya gelemezsiniz. Mümkünse karşı cinsten mutlaka uzak durun. Hani, "Böylesi düşman başına" dene insanlar vardır ya, siz onlardansınız. Kiminle birlikte olursanız ona zarar verirsiniz. Dünya insanlarının sağlığı açısından sizi acilen bir yere kapamak gerekiyor!

ay cok güldüm yaa :hhh: Bunlar resmen beni tarif edio :D:D:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bu dünyada sizin kadar çok seven biri daha olamaz. Siz resmen kendinizi aşkınıza adamışsınız. Bir çeşit "mutluluk perisi" gibi sadece onun mutluluğunu düşünüyorsunuz. Siz de böyle olmaktan dolayı mutlusunuz. Sevdiğiniz kişi gerçekten çok şanslı. Umarım o da bunun farkındadır!

Ben aşığım ya

Aşkını Test Et...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşır makinelerini test ettik...

Çamaşır makinelerini test ettik...

en çok tercih edilen çamaşır makinası en çok tercih edilen çamaşır makinesi Çamaşır makinelerini test ettik... Yeni nesil çamaşır makineleri, gelişen teknoloji sayesinde her türlü kolaylığı sağlıyor. Enerji, su ve deterjandan tasarruf ederken maksimum hijyeni sağlamanız da mümkün. Lekeler buhar olup uçuyor Arçelik 8144 BJ; çamaşıra püskürtülen buharla lekeleri yıkama...
  2. Aşk Testleri

Aşk Testleri

trendy dergisi testleri ne zaman evleneceğim ne zaman evleneceğim testi kiminle testi salsa dergisi testleri Kolay aşık olur musunuz? Testi cevaplayın Erkek arkadaşınızla kendinizi bir çift olarak görmeniz aylar mı alır, yoksa daha üçüncü buluşmada evlilik planları mı yaparsınız? Aşık olma hızınızı tespit etmek için testimizi çözün. 1. Birden yıldızınız parladı: Erkekler sizinle...
  3. Test:Aşkını Test Et..

Test:Aşkını Test Et..

aşka dair testler aşkımı test etmek istiyorum aşkını test et ne zaman ölürüm testi aşkımızı et Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir? Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Öyle hemen kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki biliyorum" demeyin. Aşağıdaki...
  4. Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Bilmiyorum paylaşmak istedim, bu 2. arkadaşı onun kurban giden, duanızı esirgemeyin bu tür şeyler için MM :cry: Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'deki gemi yangınında hayatını kaybeden itfaiye görevlisi iki Türk gencinden Burak Taçyıldız'ın ailesi cenazenin Sivas'a gelmesini bekliyor. Burak Taçyıldız, 2 yıl önce işsizlik nedeniyle memleketi Sivas'tan ayrılarak Abu Dabi'ye...
  5. Kaygını test et

Kaygını test et

Meleklerim kaygılanmadan kaygınızı test etmeye ne dersiniz? Buyrun Teste

Sayfayı Paylaş