gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşkla ilgili sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Aşkla ilgili sözler aşkla ilgili güzel kısa anlamlı sözler arıyorum. Facebook sözleride olabilir aşkla alakalı olanlardan teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşkla ilgili sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012

Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012

aşkla ilgili metinler aşkla ilgili sözler aşkla ilgili mesajlar Aşık mısınız ? Bir türlü halinizi anlatan cümleler bulamadınız mı ? Yoksa faceinize ya da msninize yazıp anlamasını beklediğiniz özel biri mi var ? :D:D O halde şimdi paylaşacağımız romantik metinler tam size göre.. İlerde oğluma anlatacağım seni; Sevmiyosan oyalama, Kırma kimsenin kalbini… Seviyosan incitme, Belli et...
  2. Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz. Eceli gelen windows mavi ekrana düşer. Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş. Windows'a...
  3. Eğitimle İlgili Sözler 2012

Eğitimle İlgili Sözler 2012

Eğitimle İlgili Sözler 2012 Selam kızlar Eğitimle İlgili Sözler arıyorum ben baktım hep eskiydi sizden yeni sözler bekliyorum.
  4. Korkuyla İlgili Sözler 2012

Korkuyla İlgili Sözler 2012

Korkuyla İlgili Sözler 2012 Selam millet Korkuyla İlgili Sözler istiyorum ama yenileri olsun diyede istiyorum ve bunu özellikle rica ediyorum yeni yeni yeni olsun :)
  5. Aşkla İlgili Etkileyici Sözler

Aşkla İlgili Etkileyici Sözler

Bu konu etkileyici aşk sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Etkileyici aşk sözleri arayanlar için, facebook da paylaşılan ve çok beğeni alan romantik sözlerden oluşan etkileyici aşk sözleri ve mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Gönlüme taht kurdun, Gönlümün sultanı oldun, Gece gökyüzünde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun .. Damdan düşer gibi hayatıma girdin,...

Sayfayı Paylaş