gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

Aşkta gurur olur mu??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden?

bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis

EnCey ve SadmiN bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bencede aşta gurur olmaz.. tabi neden sonuçta önemlidir. Ama bazen ikilmde kaldı mı onu yapmalı 'keşke' olmamalı hayatımızda...Özellikle kalıcı iz bırakacaksa hayatımızı etkıleyecekse...

büşra.shid bunu beğendi.
Aşkta gurur olur mu?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu bu nasıl kader diye, ağladım içten içe tam sevgiyi bulmuşken, kıydılar ikimize günler geçmiyor sevdiğim, saatler bir yıl gibi şu kısacık ömürde, sensizlik ölüm gibi nasip olur mü, bir daha gülmek, senden uzak olunca aah, gözlerim göremez, bu yangın hiç bitmez, senden ayrı kalınca
  2. Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Aşkta gurur olmaz Sen de bunu öğrendin Bin bahçede bin sefayı Senin için terk ettim Yalvartıp kapında Bekletme boşuna Evsiz olurum sensiz olamam Senin yerin yanımda İhtiyacım var senin aşkına Bana ne yaptın bana ne ettin Döndüm şaşkına Nakarat Gel beni yormadan adını koymadan Korkusuzca sev Elaleme sormadan kafanda kurmadan Korkusuzca sev __________________
  3. Aşk mı Gurur mu

Aşk mı Gurur mu

Evet bayanlar bir kişide aşk duygusu mu yoksa gurur duygusu mu daha fazla olmalı??? buyrun ankete. yazarsanız düşüncelerinizi sevinirim:):)
  4. Aşkın yaşı olur mu?

Aşkın yaşı olur mu?

Aşkı her yaşta farklı yaşarız. 20 yaşında midemize giren kramplarla gösterir kendini aşk.30 yaşında dolu dizgin yaşarız aşkı,40 yaşından sonra huzur ve güven ararız aşkta. Kişi içinde yaşattığı çocukluğundan güç alarak yaşar. Önemli olan o çocuğun yaşlandırılmamasıdır. Çevremize baktığımızda içindeki çocukluğunu yaşlandıran gençlerle, o çocuğu diri tutma çabasında olan nice yaşlılar...

Sayfayı Paylaş