gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşktandır Murat Çeri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşktandır murat çeri kitabı aşktandır murat çeri hakknıda bilgiler aşktandır murat çeri ve dahası burada arkadaşlar. Bir çok ünlü şairden ve aşıktan esinlenerek bir aşk yolculuğuna çıkartan Murat Çeri muhteşem bir aşk keyfi yaşatıyor Aşktandır Murat Çeri kitabında. Bizde bu sayfamızda Aşktandır Murat Çeri hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. [​IMG]

Murat Çeri, Fuzûlî’den Yunus Emre’ye, Seyh Gâlip’ten Ziya Pasa’ya sairlerin esliginde ask ikliminde bir gezintiye çıkarıyor bizi.

Ask bir gönül isidir. Âsık da gönül isçisidir. Askını bir sanatçı gibi inci tanesi misali isler gönlüne. Bu gönül isini Murat Çeri de kelimelerle dokumus. Kalbi Askla atan bir insanın; Allah’a, Resulullah’a, insanlara, tabiata dair hislerine sahitlik ediyoruz.

Murat Çeri anlatılması en zor ve imkânsız bir konuyu, askı kelimelere dökmeyi basarıyor ve bu iste gayet de basarılı oluyor.

Aşktandır Murat Çeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba ünsal-murat han aşkını cep telefonundaki aşk mesajı bitirmiş!...

Tuba ünsal-murat han aşkını cep telefonundaki aşk mesajı bitirmiş!...

P { margin: 0px; } İstanbul Şile sahillerinde sarmaş dolaş görüntülenmeleriyle ortaya çıkan Tuba Ünsal-Murat Han aşkı, haziran ayı itibariyle son buldu. Oysa Şile'de paparazzilere yakalanmalarının ardından sevgililer İstanbul'da, Ünsal'ın başrolünü üstlendiği "Yemin" dizisinin final yemeğinde el ele basının karşısına çıkmıştı, "Birlikteyiz, mutluyuz" diyorlardı. Ne...
  2. Murat boz'un sulu aşk!

Murat boz'un sulu aşk!

murat bozun sevgilisi eliz murat bozun sevgilisi kim eliz sakuçoğlu resimleri boz ve sevgilisinin fotoları sevgilisinin fotoları Muraz Boz, Uzatmalı Sevgilisi Eliz'le Bodrum'da Şov Yapıyor. MURAZ BOZ, UZATMALI SEVGİLİSİ ELİZ'LE BODRUM'DA ŞOV YAPIYOR. Yakışıklı popçu Murat Boz, uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'yla aşkını 'maksimum' düzeyde yaşama devam ediyor. Ünlüler camiasının yaz...
  3. Melekler Aşktandır Murat Çeri hakkında bilgi lazım

Melekler Aşktandır Murat Çeri hakkında bilgi lazım

aşkı çok güzel bir dille anlatan Aşktandır Murat Çeri kitabı hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bilgi sahibi oaln ve okuyan varsa bana da bilgi versin rica ediyorum.
  4. Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden

Murat Dalkılıç & Zeynep Bastık - Nacizane Aşk Yeniden

[MEDIA] Aynı yolları yürümüşüz ah, elalemin soğununda üşümüşüz tesadüfen Belki yan yana durup aynı tiyatroyu bile seyretmişizdir Ne çok ortak yönümüz var, farkımızda var Masum bir çocuk, minik bir bebek var Ziyanı yok elbet onda hayatın kendisi var Bu yüzden yazılmış bu ben kalp sen defteri İlk satırlarına Aşk Yeniden Yazmışlar Şimdi akla ziyaret etmiş meşhul renkli nefesini İçime...
  5. Murat Boz: Müjde'yle Aşk Yaşamıyoruz !

Murat Boz: Müjde'yle Aşk Yaşamıyoruz !

Müjde'yle aşk yok Güneş'in haberine göre "Hadi İnşallah" filmindeki rol arkadaşı Müjde Uzman'ı yönetmenliğini yaptığı Soner Sarıkabadayı'nın "Unuttun Mu Beni" klibinde oynatınca alevlenen dedikodularla ilgili Boz, "Müjde'yle aşk yok. Sadece iyi arkadaşız" dedi. Şarkıcı, yapılan bomba ihbarı yüzünden yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı ve izdihamın yaşandığı...

Sayfayı Paylaş