gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Asla Vazgeçmem Dizi Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

asla vazgeçmem dizisi fragmanı izle,asla vazgeçmem oyuncuları,asla vazgeçmem dizisi konusu,asla vazgeçmem hangi kanalda,asla vazgeçmem dizisi hakkında Asla Vazgeçmem 1.Bölüm Fragmanı.jpg

Show TV’den ekranlara bomba gibi düşecek bir yıldırım aşkı hikayesi, “Asla Vazgeçmem” geliyor!

Asla Vazgeçmem'in yapımcılığını Gold Film, yönetmenliğini Nihat Durak üstleniyor.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pekdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh.. Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…

Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini paylaştığı “Asla Vazgeçmem”, yakında Show TV ekranlarında başlıyor!

Asla Vazgeçmem Dizi Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Naşide Göktürk - Vazgeçmem Asla

Naşide Göktürk - Vazgeçmem Asla

Haram Degildi Bu Ask Helalinden Sevmisdim ÖlÜm Olsa Sonunda Vazgecmem Senden Asla Haram Degildi Bu Ask Helalinden Sevmisdim ÖlÜm Olsa Sonunda Vazgecmem Senden Asla Bir Can Kaldi Elimde Birde Ask Vardi O Ettigin ZulÜmÜ Sakin Unutma Bir Can Kaldi Elimde Birde Ask Vardi O Ettigin Vefami Bir Bir Soracagim Sana Yar Olacagim Ahimi Alacagim Vay Aman Aman Soka Cikacagim Sanacaka Satacagim...
  2. Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

evet arkadaşlar siz siz olun yaşamaya değecek bir hayat için;sevmeye ve sevilmeye değecek bir aşk için,dostluğa değer bir arkadaşınızdan asla ama asla vazgeçmeyin olurmu:) bu çok hoş bir öykü ben okudum ve sizinde okumanızı istiyorum Ewan 22 yaşına o sene basmıştı, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanın asaletini taşıyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savaşa...
  3. Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

babam sınıfta kaldı dizisi babam sınıfta kaldı fragman Sevgili melekler, Fox Tv ekranlarında Temmuz ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan yeni komedi dizisi Babam Sınıfta Kaldı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü'nün rol alacağı dizide bakalım bizleri neler...
  4. Sevdam Alabora Dizi Fragmanı Yayınlandı

Sevdam Alabora Dizi Fragmanı Yayınlandı

sevdam alabora dizi özeti,sevdam alabora dizi konusu,sevdam alabora hangi kanalda,sevdam alabora dizi oyuncuları,sevdam alabora dizi kadrosu,sevdam alabora dizisi hakkında bilgiler,sevdam alabora dizi fragmanı Bir Anadolu kasabasının varlıklı ve saygın ailesinin kızı, ailesinin karşı çıkacağı birine aşık olunca çareyi kaçmakta bulur... Bu kaçış macerası, yıllara yayılan sırlara, büyük...
  5. Asla Vazgeçmem ilk bölümüyle Show Tv'de

Asla Vazgeçmem ilk bölümüyle Show Tv'de

asla vazgeçmem ilk bölüm,asla vazgeçmem konusu,asla vazgeçmem 1. bölüm,asla vazgeçmem oyuncuları,asla vazgeçmem hangi kanalda başlıyor Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne...

Sayfayı Paylaş