gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

asla vazgeçmeyin!!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

asla vazgeçmeyin vazgeçmemek vazgeçmek ile ilgili sözler vazgecmemek ile ilgili sözler vazgeçmekle 21 yaşında işinde başarısız oldu 22 yaşında bir hukuk davasını kaybetti
    24 yaşında işini tekrar batırdı
    26 yaşına geldiğinde çocukluk aşkı öldü
    27 yaşında sinir krizi geçirdi
    34 yaşında kongre seçimini kaybetti
    36 yaşşında tekrar kongre seçimini kaybetti.
    45 yaşında eyalet senatörü olamadı
    47 yaşında başkan seçimlerini kaybetti
    49 yaşında tekrar senatör seçimlerini kaybetti
    52 yaşında ABD ye başkan seçildi.

onun ismi, Abraham Lincoln.Asla vazgeçmedi...

Asla vazgeçmeyin, kaybedenler yalnızca vazgeçenlerdir..
    (gerçi herşey yaşında güzeldir,ve biraz da iş işten geçmiş ama, yine de vazgeçmemek güzel

asla vazgeçmeyin!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. astım

astım

ASTIM NEDİR? Astım, solunum yollarının ataklar halinde gelen tıkanmaları ile kendini gösteren kronik bir hastalığıdır. Astımda solunum yollarının şişmesi ve tıkaçların oluşması sonucu havanın akciğerlere girip çıkması engellenir. Hastalar ataklar arasında kendilerini iyi hissederler. Ataklar sırasında öksürük, göğüste sıkışma hissi, solunumda hızlanma, hırıltı ve nefes darlığı olur. Astımlı...
  2. Astım

Astım

Astım Nasıl Bir Hastalıktır? Nefes alma sırasında atmosfer havasının solunum olayının olduğu alveol denilen hava boşluklarına naklini sağlayan iletici hava yollarında daralma, tıkanıklık ve buna bağlı olarak hava akımında zorlukla karakterize bir hastalıktır. Hava yollarında mikrobik olmayan süreğen bir iltihaplanma söz konusudur. Astım Allerjik Bir Hastalık mıdır? Astım her zaman olmasa...
  3. astım

astım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sadelikten vazgeçmeyin

Sadelikten vazgeçmeyin

Sadelikten vazgeçmeyin Çalışma masanızda sadeliği ön planda tutuyorsanız, seçeceğiniz lambanızın da sade bir model olmasına dikkat edin. Riviera Maison mağazasında aradığınız özellikte masa lambalarından bulabilirsiniz. Metal ayaklı ve şapkalı modelin fiyatı 105 YTL.
  5. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş