gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

aslan avlamaya çıkıyoruz=)

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aslan avlamak aslan avlama oyunları aslan avına gidiyorum (baş parmak gösterilir) bir aslan tutacagım (diger el baş parmagı yakalar)
    oda ne ? bir köprü (şaşırmıs bir ifadeyle)
    altından geçemem üstünden aşamam
    öyleyse etrafından dolaşalım (eller bacaklara vurulur )
    oda ne? bir çimenlik
    altından gecemem üstünden aşamam
    öyleyse etrafında dolaşalım (eller birbirine sürtülür)
    oda ne ? bir bataklık
    altından gecemem üstünden aşamam
    öyleyse etrafından dolaşalım ( agızdan lok lok sesi cıkartılır )
    odane ? bir kızıldereli reisi
    yagmur duasına cıkmıs (önce sag el sol kolun üstünden yürütülür sonra sol el sol kolun )
    gambali gambali fışka
    fışka beni salla (nakarat 2 defa )
    ovak ovakko

aslan avlamaya çıkıyoruz=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şerefine aslanım :)))

şerefine aslanım :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nemea Aslanı

Nemea Aslanı

Argolis Bölgesinde Nema adındaki vadide yaşayan ve etrafa dehşet saçan bir aslanın adıdır. Bu aslan Herkül (Yunan Mitolojisindeki karşılığı Heracles) tarafından öldürülmüştür.Nemea Aslanının Typhon ve Echidna'nın çiftleşmesinden bir araya geldiği söylense de , bazı tarihçilere göre Zeus ve Selene'in çiftleşmesinden doğma, ay'dan düşen bir varlık olduğu da zaman zaman belirtilmektedir....
  3. Aslan

Aslan

Devlet başkanı ile tabir edilir. Arslan başı bulmak veya arslan eti yemek valiliğe, mertebeye, makam ve mala, Birine arslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Arslanın birini kovalaması korkuyla, Arslana binme güçlü bir düşmana galip geelmeye, Uzaktan arslan görmek ecelin yaklaşmasına, Evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet...
  4. arkadaşım aslan

arkadaşım aslan

Arkadaş olarak aslan Aslan arkadaşınızın sorunu çok eli açık ve yüce gönüllü olmasıdır. Arkadaşlarına dostluğun iki yönlü bir olay olduğu duygusunun verdiği zevki tattırmazlar. Bu, paranın satın alabileceği şeylerle ilgili değildir. Aslan'ların arkadaşlığı Yengeç'lerinki kadar boğucu değildir, yalnızca ezicidir! Biz burada, gelişmiş Aslan yaradılışından söz ediyoruz. Olgunlaşmamış tipler...
  5. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...

Sayfayı Paylaş