gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

aslan burcu 2010 aslan burcu 2010 yorumu arslan temmuz ayı Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı [​IMG]

Sevgili Aslan Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Güçlü ama fedakar.

2010 sizin fedakarlığınızı boş bırakmayacak. Beklentiler yığılmayacak. Tabiki yine sizin gayretinizle.

Doluya koydum olmadı boşa koydum dolmadı lafı 2009 için tam size göre bir laf. Kararsızlıklar, sonuçlanmayan olaylar sizi epey yordu.

Hakkınız tam düşündüğünüz o içinizden geçirdiğiniz yaşam tarzıdır. Hayalleriniz hayal olarak kalmayacak korkmayın. Şuan belki hak ettiğiniz noktada değilsiniz. Ama yavaş ve güzel ilerliyorsunuz bunu da bilin lütfen.

2010 da yer değişimi ve bir yere gidiş söz konudur. Anlaşma gereği yapmanız şeylerden biri olacak beklide.

Gözünüzü bazen kapatmak, içinizden geldiği gibi yaşamak istiyorsunuz belki. Merak etmeyin bu anlamda da size uygun bir yol çıkıyor karşınıza.

Başarı 2010 ‘da sizin arkanızda. Elinizi attığınız işe verdiğiniz önemde başkaları tarafından fark edilip ödüllendirileceksiniz.

Uykusuz geçen günler var. Kafanıza taktığınız sorunlar. Sıra sıra dizilmiş. Siz düzenli ve disiplini seversiniz. Problemlerinizi de öyle ele alıyorsunuz. Önseziniz size ne yapmanız gerektiğini 2010’da daha farklı bir biçimde şekillendirecek. Buda iyi karar almanıza vesile olacak.

Bazı durumlarda yıkıcı ortamlar içinde bulunabilirisiniz. Sakın pes etmeyin.. O an o olayın yaşanmasında bile bir hayır olduğunu unutmayın. Bu olaylar ilişkide yada diğer ortamlarda ilerisi için daha sağlam kaleler örecektir.

Kariyer: Yılın ilk ayları gayet güzel sevgili Aslan meleği. Ek kazançlar almanız bile mümkündür. İşi olmayanlarda özellikle yılın 2. Yarısına doğru kendilerini tatmin edecek güzel iş imkanlarını değerlendirecekler.

Aile: Evlilik ve ilişkilerde özellikle yılın sonunda çıkacak çatışmalarda çok dikkatli olmalısınız. Yılın ilk yarısı ise daha hassas. Meselenizi görmemezlikten gelmeyin. Çok akılcı yaklaşımlar kesin kaybediyorum derken. Aniden size dönüş sağlayabilir.

Sağlık: özellikle sırtınıza dikkat edin. Dolaşım sistemi naziktir. Yormayın kendinizi.

Sevgili aslan meleğinin, Dürüst olmayanlarla asla ve asla işi olamaz. Parasal anlamdada cimrilik ona göre değildir. Almaya, takmaya bayılır. Seçici dostlukları onun titiz kararlarıyla oluşur. Herkese güvenmez. Sert mizacının altında sadık ve sevecen melek gibi bir yüreği vardır. Onu hemen dost edinemeseniz de , dostu olduğunda her şeyiyle yanınızda olacaktır.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.

meleklermekanı.com
    Tarot Danışmanı
    handanca

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bir aslan meleği olarak okudum inşallah güzel olur herşey teşekkürler beklentilerim sonuç alsın ve kararlarım sabit olsun inşallah

3. Dila2

Dila2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Handanca çok teşekkürler bana şimdiden 2010 için çok güzel ümitler verdi.özellikle iş ve kariyer konularında yazdıklarınız bana yeniden çalışma azmi verdi.çok teşekkürler

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

2010 güzel geçicek gibi görünüyor,hepimiz için herşey harika olur inş.
    güzel yorumların için tşkler.....

5. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah herkes için hayırlısı olur=)))

6. pelin_m

pelin_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    agzına saglık handanca güsel günler gelsin artık:)

7. destina85

destina85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    handanca sağolsaın..eline sağlık..umarım tüm aslanlar için güzel bir yıl olur umuduyla...

8. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fedakar melek sözü gercektende cukk diye oturdu emegine saglık handanca umarım artık yüzümüzü güldürecek gelismeler kapıdadır.

9. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inan handanca o kadar güzel olmuşki ben bi aslan olarak bunların hepsine inanıyorum

10. dlnn

dlnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. gül erdinçoğlu

gül erdinçoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elline diline sağlık handan hanım içim biraz ferahladı inşallah tez zamanda herkez aydınlıga çıkar

Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart açılımı Aslan burçlarının hedefleri kararları güzel ama biraz daha beklemeniz sizin açınızdan çok yarar sağlayacak. Belki çok bekledim diyorsunuz ama yinede acele etmeyin derim. Güzel olan bu dönemde keyfinin kaçacağı şeyler olabilir. Özellikle iş alanında başarılarına taş koymak isteyen biri var. Buna karşı dikkatli ol. Sevgili Aslan melekler dikkatsizlikte...
  2. Aslan  Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

aslan burcu nisan 2010 aslan burcu nisan 2010 2011 Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Onlu Para kartı (ters): Para kaybı, İsteklerde gecikmeler mümkündür. Celtic Açılım: Durumunuz şuan kritik olsa bile şimdilik memnun olmaya çalışın. Ani değişikler olacak oluyor yapınızda. Bencilce ifade sergiliyorunuz. Bu dönem kısıtlanmış gibisiniz sanki. Fazla taviz...
  3. Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

mayıs 2010 aslan burcu aslan burcu mayıs 2010 Aslan Mayıs 2010 Tarot Açılımı Mutlu olsan bile bir yanın eksik gibi. Gözün görmüyor bazen hiçbir şeyi. Keyifsiz ve isteksiz durumun bazı başarılarını geciktirmektedir. Senin için belki monoton belki de sakin bir dönem geçiyor. Sürekli kendini ölçmekten biçmekten tahlil etmekten vazgeç. Bazı şeyleri olması gerektiği için yaşıyorsun.. Bunu...
  4. Aslan Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

aslan burcu ağustos 2010 aslan burcu ağustos 2010 agustos Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Kolay yenilmeyen güçlü iradeniz bu dönemde etkindir. Bu dönem yaşayacağınız adli bir olay olabilir. Eskiyle şuanki durumunuz değişti sanki. Kabul edemediğiniz şartlar oluşmuş. Ne ilişkiden nede ortamlardan mutlu olamıyorsunuz. Bu tutumunuz size iyice çıkmaza sürüklemeden toparlanın....
  5. Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

aslan burcu tarot 2011 aslan burcu 2011 tarot açılımı Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı Sevgili Aslan melekleri radikal davranışlarınız dikkat edinde ters tepmesin. Anlaşılamıyorsunuz. Bu sizin suçunuz değil. 2011 zaman zaman gelen öfkelerinize kurban gitmesin. Lütfen davranışlarınızı daha kontrolde tutun. Bazı konular hiç düşünmediğiniz durumlara gelebilir. Bu sene hayatın tadını...

Sayfayı Paylaş