gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

aslan burcu nisan 2010 aslan burcu nisan 2010 2011 [​IMG]
    Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Sizin için ayın Kartı Onlu Para kartı (ters): Para kaybı, İsteklerde gecikmeler mümkündür.

Celtic Açılım: Durumunuz şuan kritik olsa bile şimdilik memnun olmaya çalışın. Ani değişikler olacak oluyor yapınızda. Bencilce ifade sergiliyorunuz.

Bu dönem kısıtlanmış gibisiniz sanki. Fazla taviz vermeyin. Sevgili Aslan melekleri dinlenme zamanı. Ama önce kafanızı dinleyin.

Konumunuzda değişiklik yaşamanız mümkün. Güzel iletişimler sevinçli haberlerle gelecek.

Yorgun görünüşün isteksizlik yapıyor. İlişkinizde de dikkatli olmanızı öneriyorum. Çatışmalarda bulunmayın. Bunuda uzun sürdürmeyin.

İş hayatınızda karşınızdakilere fazla güvenmeyin. Paylaşımcı görünenler son anda kaypaklık yaşatabilir.

Özellikle ayın sonuna doğru sorunsuz çıkarsanız ilişkinizde manevi anlamda güçlenme yaşayacaksınız. Bağlılığınızın karşı taraf farkında ama bunu göstermekte başarısız.

Sevgi anlamında iç uyumunuz güzel. Arada karşı tarafı motive etmeyi ihmal etmeyin.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Aslan melekleri dinlenme zamanı. Ama önce kafanızı dinleyin.

Evet gerçekten artık dinlenmek istiyorum

İş hayatınızda karşınızdakilere fazla güvenmeyin. Paylaşımcı görünenler son anda kaypaklık yaşatabilir.

İş yaşantım gercekten kaypaklarla dolu ve ben bunlara tahammül edemiyorum...

Sevgi anlamında iç uyumunuz güzel. Arada karşı tarafı motive etmeyi ihmal etmeyin.

Dikkate alıcam...
    Teşekkürler canım ellerine sağlık

3. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencilliğimin farkındayım ama kendimi son iki aydır güçsüz hissediyorum herşeye karşı 2010un güzelliklerini hala bekliyorum :(

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

5. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş bi açıklama yapılmış aslan için

6. dlnn

dlnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

aslan burcu 2010 aslan burcu 2010 yorumu arslan temmuz ayı Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Aslan Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Güçlü ama fedakar. 2010 sizin fedakarlığınızı boş bırakmayacak. Beklentiler yığılmayacak. Tabiki yine sizin gayretinizle. Doluya koydum olmadı boşa koydum dolmadı lafı 2009 için tam size göre bir laf. Kararsızlıklar,...
  2. Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart açılımı Aslan burçlarının hedefleri kararları güzel ama biraz daha beklemeniz sizin açınızdan çok yarar sağlayacak. Belki çok bekledim diyorsunuz ama yinede acele etmeyin derim. Güzel olan bu dönemde keyfinin kaçacağı şeyler olabilir. Özellikle iş alanında başarılarına taş koymak isteyen biri var. Buna karşı dikkatli ol. Sevgili Aslan melekler dikkatsizlikte...
  3. Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

yay burcu nisan 2010 nisan 2010 yay burcu mayıs ayı Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı değnek (as): Eylemci, cesur ve pratik olman işlerini kolaylaştırır. Celtic Açılım: Kıskanılıyorsun. Bence ilham almalı insanlar senden. Güzel hayallerin var fakat tercihlerinde yer değişikliği yapman güzel olur. Yani bir kararla yapılanma içine girmen mümkün. İlişkilerinde...
  4. Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

mayıs 2010 aslan burcu aslan burcu mayıs 2010 Aslan Mayıs 2010 Tarot Açılımı Mutlu olsan bile bir yanın eksik gibi. Gözün görmüyor bazen hiçbir şeyi. Keyifsiz ve isteksiz durumun bazı başarılarını geciktirmektedir. Senin için belki monoton belki de sakin bir dönem geçiyor. Sürekli kendini ölçmekten biçmekten tahlil etmekten vazgeç. Bazı şeyleri olması gerektiği için yaşıyorsun.. Bunu...
  5. Aslan Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

aslan burcu ağustos 2010 aslan burcu ağustos 2010 agustos Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Kolay yenilmeyen güçlü iradeniz bu dönemde etkindir. Bu dönem yaşayacağınız adli bir olay olabilir. Eskiyle şuanki durumunuz değişti sanki. Kabul edemediğiniz şartlar oluşmuş. Ne ilişkiden nede ortamlardan mutlu olamıyorsunuz. Bu tutumunuz size iyice çıkmaza sürüklemeden toparlanın....

Sayfayı Paylaş