gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda

Konu, 'Çöplük' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlara göre dekorasyon
    Aslan burcu dekorasyon önerisi

İşte geldik benim kocacımın burcuna. Aslan burcu hakkında roman bile yazabilirim. Ben eşimden oldukça memnunum. Aslan burcu bir koca tüm bekar bayanlara tavsiyemdir :oppucuk: Eşim bunları ne kadar beğenir bilmiyorum ama işte aslan burcu için dekorasyon önerileri;

Göz önünde olmaktan ve gösterişli mekânlardan hoşlanırlar. Portakal rengi ve ateş kırmızısı onların rengidir. Renkli bir kişiliğe sahiptirler. Yaşam tarzları dinlenmek değil etkilemek üzerinedir. Yaşadıkları ortamda gösterişli eşyaları severler. Gökkuşağının yedi renginin bulunduğu objeleri evlerinin hemen her köşesinde kullanabilirler. İmkanları el verdikçe ev dekorasyonunu yenileyen Aslan burçları; altın, turuncu, sarı tonlarının yoğun olduğu, modern ve gösterişli halıları tercih edeceklerdir.

Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Burçlara göre dekorasyon Başak burcu dekorasyon zevki Başak burcu bir arkadaşım var. Kendisi mütevazi bir insandır, çok severim. Başak burcu denilince aklıma titizlikleri geliyor. Ben çok titiz biri olmadığımdan iyiki eşim başak değil:) Buyrun meleklerim başak burcu için dekorasyon önerileri; Hassastırlar. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Bu nedenle onlar için klasik tasarımlar...
  2. Terazi burcu melekler! Dekorasyon önerileriniz burda

Terazi burcu melekler! Dekorasyon önerileriniz burda

Burçlara göre dekorasyon Terazi burcu dekorasyon zevki Benim yükselenim terazi. Terazi burcunu severim. Benim gibi deli dolu bir yayı yükselenimin terazi olması ile dengelediğini düşünüyorum. yoksa heralde daha kaçık olurdum. Ben terazi burcu için dekorasyon önerilerini beğendim. Zaten mor rengi çok severim. İyi huylu ve bazen de dik başlıdır. Sanatçı ruhlu insanlardır. Ses, renk, şiir ve...
  3. Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri. Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki...
  4. Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı

Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı

Burçlara göre dekorasyon Kova burcu dekorasyon önerisi Benim canım annecim kova burcu. Kova burcunu severim sadece annemin inadını ve ısrarını pek sevmiyorum ama burcundan mı geliuyor bu özellik bilmiyorum. Annemle zevkelrimiz de pek uymaz. Buyrun kova burcunun dekorasyon tarzı Yeni bir şey denemeyi herşeyden çok severler. Ancak konu renklere geldiğinde son derece tutuculardır. Çivit...
  5. Dar mutfaklar için değişik bir dekorasyon önerisi

Dar mutfaklar için değişik bir dekorasyon önerisi

Dar mutfak dekorasyonu Dar mutfak çözümleri Mutfağınız varsa ve nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız bu dar mutfak dekorasyonu size fikir verebilir. Dar mutfaklarda bile şık bir mutfak dekorasyonu yapılabilieceğii hoş birörnek olmuş.

Sayfayı Paylaş