gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

günlük hayatta kullandığımız bir çok atasözü vardır. Bunlardan biride Aslanın Ağzına Girmek deyimidir. Az önce merak ettim acaba Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı ne demek, bilen varsa merakımı gidersin lütfenn:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslanın Ağzına Girmek Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi ekmek aslanın ağzında,

Bulutsuzluk Özlemi ekmek aslanın ağzında,

ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, gitara bir tel bulamazken... aynı telden çalamazken... ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında, günler günleri kovalarken, say say say. her gün yeniden başlarken, say say say say say ekmek aslanın ağzında, ekmek aslanın ağzında
  2. Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ?

Aslanın Ağzına Girmek Ne Demek ?

aslanın ağzına girmek deyimi ne demek anlamı manası ile ilgili bilgiler burada melekler. Dilimiz güzel deyimler ve manidar atasözleri ile çok ilgi çekici bir dil melekler :) Anlamları çok derin ve düşündürücü birçok deyimimiz içinde aslanın ağzına girmek deyimi de var. Bu yazımızı aslanın ağzına girmek deyimi anlamı nedir merak edenler için yazıyoruz. Özellikler Türkçe derslerinde öğrenci...
  3. Başı Derde Girmek Deyiminin Anlamı

Başı Derde Girmek Deyiminin Anlamı

Başı Derde Girmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu konuda bilgi verin
  4. Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Selam millet size son günlerde sık sık duyduğum bir deyimin anlamını sormak istiyorum acaba Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı aranızda?
  5. Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş