gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Artık Sevgilim Değilsin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Artık Sevgilim Değilsin Geçen gece bir erkeği öptüm sırf hayatından çıkmak için
    Eskiden aşığım sandığım eskileri bir bir aradım
    Üzgün kadın portresi çizmek hiç hoşuma gitmez, sıraladım...
    Birkaç ay hayatı paylaştık, dedim arada bir konuşalım, konuşalım

Artık sevgilim değilsin
    Artık sevgilim değilsin
    Dostluğumuz da burda bitmesin
    Artık sevgilim değilsin

Hayatına bir kadın girerse kaldırmam zor olurdu
    Bunlara rağmen iyi gibi görünmek çok sıkıcı
    Hayatını benden saklamana şahit olmak istemem
    Bir anda kopar gidersin derken çapkın olan sensin derdin, sensin

Aslı - Artık Sevgilim Değilsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Aslı Sen Değildin

Hakan Altun - Aslı Sen Değildin

Al sende al Bir damla askim vardi onuda aldin zaten Git sende git yanimdayken bile benim degildin zaten Baska birseydi bu yasadigimiz baska Ne masallara konu olurdu nede o asil aska Bende sevdim seni gözbebegim gibi Bende asik oldum güller gibi soldum Cok sevmistim seni keremin aski gibi Ama asli sen degildin
  2. Sevgilin Değil, Sevdiğin Olacaktım

Sevgilin Değil, Sevdiğin Olacaktım

Anlamalıydım ben üzüldüğümde kılını kıpırdatmamandan, sadece işin düştüğünde aramandan. "N'aber, nasılsın" lâfının arkasına "Bir görüşelim mi?" ekleyememenden, anlamalıydım sevgisizliğini... Ben, seni görmek için sınırlarımı zorlarken, senin umursamamandan, alaycı konuşmalarından, ya da senden vazgeçerim diye korkup önüme bir parça yem atmandan anlamalıydım... Ben,...
  3. Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslızen Değil mi Şarkı Sözü Aslızen Değil mi Sözleri Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık'tan İki Huysuz İhtiyar Hakan Altun düetini paylaştığımız Aslızen Değil mi Şarkı Sözü ile sizlerleyiz bu sayfamızda... Dün gece düşünürken geçmişi Bir damla gözyaşımda boğuldum kaldım Kimbilir yanacak daha kaç kişi Silinmiyor yaralı kalpten aşk izi Kimse bilmez bu kalpte neler saklı...

Sayfayı Paylaş