gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Aşkların En Büyüğü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Uykusuz geceler boyu düşündüm Işıklar dostum olunca birden üzüldüm Sana söyleyemediğim sözler
    Dert oldu içime
    Önemli değil, önemli değil sonuç değişir miydi?

Aslında aşkların en büyüğü sendin benim için(3)

Duvarlar geldi üstüme küçüldüm
    Nehirler aktı içimden sana döküldüm
    Bana veremediğin sözler dert oldu içime
    Önemli değil, önemli değil sonuç değişir miydin?

Aslı - Aşkların En Büyüğü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük giyim hataları..

En büyük giyim hataları..

Sadece tayt giymek Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarınıza yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğiniz kesin! Yerine göre giyinmemek Şık bir partiye salaş bir pantolonla, bir sokak festivaline gece kıyafetiyle katılamazsınız. Bu en basit görgü kuralıdır. Eğer rahatlığınızın ön planda...
  2. Yeryüzünün en büyük ağacı

Yeryüzünün en büyük ağacı

Yeryüzünde yaşayan en hacimli varlık, Sequoia Ulusal Parkında (Kaliforniya, ABD) bulunan 85 metre yüksekliğindeki kaliforniya sekoyasıdır. (Sequoiadendron giganteum) "General Sherman" adı verilen bu ağacın gövdesinin çapı (yerden 1.52 m. yükseklikte) 24.32 metredir. Odunundan 5 milyar kibrit yapmak mümkündür. Yaprakları mavimsi yeşil olan bu ağacın kızılkahverengi kabukları yer yer...
  3. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  4. En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegenin Resmi En Büyük Gezegen Hangi Gezegendir Güneş sisteminde 9 gezegen olduğunu biliyoruz melekler :) Peki bu gezegenlerden hangisi en büyük? Bir genel kültür bilgisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.. :) Jüpiter Güneş Sistemi'nin dış bölgesine girildiğinde, Jüpiter ile karşılaşılır. Bir gaz devi olan Jüpiter, gerek çap ve gerekse kütle açısından, Güneş Sistemi'ndeki en...

Sayfayı Paylaş