gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Düşten Gerçeğe

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Düşten Gerçeğe ne zaman güneşin doğusunu yakalaşam

yeni ufuklar keşfetmeye hazırdım

ne zaman doğan aya sarılsam

şimdi tüm yıldızlar benim sanırsım

seni görseydim rüyamda

belki orda belki sevmeyi bilirdim

soru sorma sorgulama

düşten gerçeğe donduğumuz bu anda

sevginin olmadığı yerlerde

sordum kendime oyunlar niye diye

hayellerime engel tanımasam da

özgürlük varsa uçmak niye?

Aslı - Düşten Gerçeğe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekler

gerçekler

Mahkemede bir cinayet dâvâsı görülüyordu. Adamın katil olduğu kesindi, bunu gören dâvâlı avukatının aklına bir şeytanlık geldi. ‘Bayanlar baylar. Hepinize bir sürprizim var’ diyerek saatine baktı: ‘Tam bir dakika sonra, müvekkilim tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişi bu mahkeme salonundan içeri girecek.’ Bunun üzerine hâkim, seyirciler, bütün kafalar mahkeme salonunun kapısına döndü. 1...
  2. Aslı - Üzgünüm

Aslı - Üzgünüm

Aslı - Üzgünüm anın yetmediği zamanda artık yeter dediğin o anda unuttuğumu sandığım o parkta sen yine aynı alayda! aklımda binbir soru sebepsiz yere gelen sen doğrusu yürüdüğüm o taslı yollar aslında hepsi bir tortuydu! üzgünüm çok üzgünüm sanmam hayatı öyle bir anda bırakmam hayatım yetmedi zamanla kaybettiğim çocukluğum o anda öğrendim ben yaşamayı sizler gibi kalpsiz dışılığı!...
  3. Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce şen hiç bir gecede gündüze küstün mü? kanadını kıranlara gözyaşı döktün mü? güneşi hiç bu kadar sönük gördün mü? söyle nerede yanlış yaptım? inanmazdım sözüne hiç gücüm yok zamanı çevirmeye görmesen de duymasan da yaşardım bu askı yine seninle
  4. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  5. Aslı Gökyokuş

Aslı Gökyokuş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş