gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Aslı Egemen Kökçe Anca Gidersin Şarkı Sözü Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümü

Aslı Egemen Kökçenin 2010 da klibini çektiği Adım Adım albümünün Anca Gidersin Şarkı Sözlerini sizlerle paylaşıyorum..Aslı Egemen Kökçe yi merak edenler buradan bilgilerine ulaşabilir...

Aslı Kökçe 2010 Adım Adım Albümü Anca gidersin Şarkı Sözleri

Herşey gezip tozmak değil ki
    Arada sırada aşk gerekli
    Bu alem senin bildiğin gibi
    Öyle toz pembe değil ki

Seni yer bitirir anlayamazsın
    Buraya yazıyorum
    Sen çok
    Pişman olacaksın

Sevdiğinin kıymetini bilmeyenin
    Allah cezasını versin
    Ayrılık karar mani ben oldum
    Haber veremedim
    Anca Gidersin

Herşey gezip tozmak değil ki
    Arada sırada aşk gerekli
    Bu alem senin bildiğin gibi
    Öyle toz pembe değil ki

Seni yer bitirir anlayamazsın
    Buraya yazıyorum
    Sen çok
    Pişman olacaksın

Sevdiğinin kıymetini bilmeyenin
    Allah cezasını versin
    Ayrılık karar mani ben oldum
    Haber veremedim
    Anca Gidersin

Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 Adımda Selülitleri Giderin

30 Adımda Selülitleri Giderin

Biz kadınların korkulu rüyası selülitten kurtulmak için işte size hayat kurtaran öneriler: 1 Bol bol su için. 2 Vücudunuzdaki fazla suyu atmak için çilek ve kereviztüketin. 3 Sık sık yüzmeye özen gösterin 4 Hızlı kilo kaybından veya hızlı kilo almaktan kaçının. 5 Aşırı tuzlu besinlerden kaçının 6 Şekerli yiyecekleri az tüketmeye gayret edin 7 Kahve tüketimini en aza indirmeye gayret...
  2. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...
  3. Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı?

Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı?

Aslı Egemen Kökçe Kimdir Aslı Egemen Kökçe Hayatı Aslı Egemen Kökçe Biyografisi Ben Aslı Egemen Kökçeyi Turnike Adlı Yarışma programında tanımıştım....Yenilerde de Adım Adım adlı albümü çıkardı..Adım Adım Albümünün Anca Gidersin şarkısının sözleri....Şimdi Aslı Egemen Kökçe merak edenler buyursunlar.... Gerçek ismi : Aslı Egemen Kökçe Doğum tarihi : 23.04.1977 Doğum yeri : Almanya...
  4. Aslı Egemen Kökçe Resimleri.....Meleklerim İçin...

Aslı Egemen Kökçe Resimleri.....Meleklerim İçin...

Aslı Egemen Kökçe Resimleri Aslı Egemen Kökçe Fotoları Aslı Egemen Kökçe sevenler buraya İşte en güzel resimleriyle Aslı Egemen Kökçe....Aslı Egemen Kökçeyi merak edenler ise buradan bilgilerine ulaşabilirler...

Sayfayı Paylaş