gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

aşk herşeye değer akor aslı güngör aşk herşeye değer akor notaları öyle bir rüyaydın ki flüt notaları

Am C
    Öyle bir rüyaydın ki
    Dm Am
    Sadece bir kez gördüm
    Dm Am
    Denedim tutamadım
    Bb Am
    Rüzgarda savrulan bir küldün
    Dm Am
    Denedim tutamadım
    Bb Am
    Rüzgarda savrulan bir küldün

Am C
    Aşk her şeye değer
    Dm Am
    Seninle anladım
    Bb
    Bin yıl geçse sürer
    Gm Am
    İçimde rüzgarın

Am C
    Aşk herşeye değer
    Dm Am
    Seni seviyorum
    Bb
    Sevmek suçsa eğer
    Gm Am
    Kabul ediyorum

Am C
    Öyle bir yalnızlık ki
    Dm Am
    Eşlik ediyor hayalin
    Dm Am
    Gözlerim kapalı
    Bb Am
    Yanımdasın hala sevgilim
    Dm Am
    Gözlerim kapalı
    Bb Am
    Yanımda gibisin sevgilim

Am C
    Aşk her şeye değer
    Dm Am
    Seninle anladım
    Bb
    Bin yıl geçse sürer
    Gm Am
    İçimde rüzgarın

Am C
    Aşk herşeye değer
    Dm Am
    Seni seviyorum
    Bb
    Sevmek suçsa eğer
    Gm Am
    Kabul ediyorum

Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Güngör 2009

Aslı Güngör 2009

1. Son Öpücük 2. Aşk Her Şeye Değer 3. Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer) 4. Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy) 5. Yenildim Sana 6. İzmir Bilir Ya 7. Kalp Kalbe Karşı 8. Ninni 9. Uçurumlar 10. Gözyaşlarımla 11. İyi Ki Sen Vardın 12. Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy) 13. Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
  2. ölümün her şeyi eşit yaptığını unututk mu.. bizi biz yapan değerler nerde..!!!!!!!!!!

ölümün her şeyi eşit yaptığını unututk mu.. bizi biz yapan değerler nerde..!!!!!!!!!!

bizi biz yapan değerler Kendimize...Ailemize ve Milletimize Karşı Sorumlu Olarak Yaşardık... Gelenek ve Göreneklerimizle Hayat Tarzımız Şekillenirdi... Töreye Bağlı Olmakla Övünürdük...Sevgimiz...Saygımız Bunlarla İç İçeydi...Gönül Gönüleydik...Can Canaydık. Acılarımız da...Sevinçlerimiz de Hayatımızın Ayrılamaz Parçasıydı...Birimizin Acısı Birilerimizi Yakından...
  3. Aslı Güngör - Ask Alev Aldi - 2010

Aslı Güngör - Ask Alev Aldi - 2010

aslı güngör Genç sanatçılardan Aslı Güngör 3 parçadan oluşan single albümünü piyasaya çıkardı... Albümde yer alan parçaları tanıtıyorum şimdi... Ben De Dahil Aşk Alev Aldı Simetri
  4. Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri var mı acaba yoksa lütfen biyografisinide resimlerinide ekleyin bu sayfaya
  5. Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör Kimdir Fotoğrafları Aslı Güngör Kimdir, Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta sesiyle ve güzelliğiyle Aslı Güngör biyografisine ve resimlerine yer veriyoruz. Aslı Güngör 1977 yılının 26 ekiminde İstanbulda doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde öğrenci iken müziğe daha da yakınlaştı.Aslı Güngör DMC’nin projesi olan ENBE...

Sayfayı Paylaş