gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri var mı acaba yoksa lütfen biyografisinide resimlerinide ekleyin bu sayfaya

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Güngör 2009

Aslı Güngör 2009

1. Son Öpücük 2. Aşk Her Şeye Değer 3. Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer) 4. Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy) 5. Yenildim Sana 6. İzmir Bilir Ya 7. Kalp Kalbe Karşı 8. Ninni 9. Uçurumlar 10. Gözyaşlarımla 11. İyi Ki Sen Vardın 12. Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy) 13. Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
  2. aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse de sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerin kapalı Yanımdasın hala sevgilim Gözlerin kapalı Yanımda...
  3. aslı güngör-aşk herşeye değer

aslı güngör-aşk herşeye değer

sıla aşk herşeye değer ASLI GÜNGÖR--aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni Seviyorum... Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerim...
  4. Güngör Bayrak kimdir

Güngör Bayrak kimdir

güngör bayrak kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, gerçek adı, resimleri "Gümüş" adlı dizide 'şeref' rolü ile bir çoğumuzun aşina olduğu başarılı usta oyuncu ve şarkıcı Güngör Bayrak hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Güngör Bayrak (27 Şubat 1954 ) Türk şarkıcı ve oyuncusu. Asıl adı Şerife Bayrak'tır. "Konyalı Şerife" ve...
  5. Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör biyografisi ve fotoğrafları

Aslı Güngör Kimdir Fotoğrafları Aslı Güngör Kimdir, Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta sesiyle ve güzelliğiyle Aslı Güngör biyografisine ve resimlerine yer veriyoruz. Aslı Güngör 1977 yılının 26 ekiminde İstanbulda doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünde öğrenci iken müziğe daha da yakınlaştı.Aslı Güngör DMC’nin projesi olan ENBE...

Sayfayı Paylaş