gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

aslı güngör son öpücük şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk,
    Ne yazık ellerinde artık küçücük.

Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben,
    Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben.
    Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem,
    Artık yalnız geçmişte anındayım ben.

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük,
    Bu sana kalbimden kopan son öpücük.
    Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk,
    Ne yazık ellerinde artık küçücük.

Bu sana ilk elvedam son sözlerimdir,
    Bu sana en içten yazdığım hislerimdir,
    Ve sana yıllar yılı haykıramadığım gerçek,
    Aşkımı bitiren gizli sandığın ihanetindir!!!

aslı güngör son öpücük şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Güngör 2009

Aslı Güngör 2009

1. Son Öpücük 2. Aşk Her Şeye Değer 3. Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer) 4. Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy) 5. Yenildim Sana 6. İzmir Bilir Ya 7. Kalp Kalbe Karşı 8. Ninni 9. Uçurumlar 10. Gözyaşlarımla 11. İyi Ki Sen Vardın 12. Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy) 13. Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
  2. aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse de sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerin kapalı Yanımdasın hala sevgilim Gözlerin kapalı Yanımda...
  3. Alsı güngör dön gel yeter şarkısının sözleri

Alsı güngör dön gel yeter şarkısının sözleri

[Aslı Güngör Ferhat Göçer] Ne acı hüzün gelip gücüyle övünür Bir hayat büyük yasa bir anda bürünür Gitme kal desem dönüp kızardım kendime Sensiz ilk güneş bilmez, birazdan görünür [Aslı Güngör] Bir an önce O dönünce [Ferhat Göçer] Çözemedim bu ayrılık bize ne sağladı Ne faydası vardı [Aslı Güngör] Benim sana lafım daha ne çok İnan bana bir şartım yok [Aslı Güngör Ferhat Göçer] Dön gel...
  4. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  5. Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri

Aslı Güngör Kimdir, Resimleri var mı acaba yoksa lütfen biyografisinide resimlerinide ekleyin bu sayfaya

Sayfayı Paylaş